Šta će raditi poljoprivrednici 16.marta 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Одузет си ти одавно..Јадна је та кућа коју си ти бранио...Дај Боже да си уопште Србин...на читавом форуму нема ни једне твоје слике њива,трактора усева...ко зна зашто си ти на овом форуму,Чанкова пропаганада,његов промотер.
Pa verovatno si bio u susednoj drzavi kad sam postavljao slike.
 
16.марта који год политичар да изађе и каже:људи стежем каиш,нема субвенција ал ћу да решим ове заоставтине комунизма,аутономије и остале **greška,ко код подрива државу Србију биће ухапшен,ако је припадник неке мањине депортован.који год да изађе са тим ставом и то уради има мој глас а и већине Србије.Доста је било..30 година једна те иста прича дајте нам аутономију ГЛАДНИ СМО,овамо нов трактор до новог трактора..па у мојој улици од 50 кућа,30 има нових трактора...Земља се плаћа 10 000е јутро...а људи на југу гладују са 2 ара ал су опет верни својој држави...овакав шљам треба што пре да се очисти ако хоћемо да испливамо из овог муља.

имам и тамо интернет.упути ме у којој теми си поставио да погледам...Веруј да ме интересује.
 
Одузет си ти одавно..Јадна је та кућа коју си ти бранио...Дај Боже да си уопште Србин...на читавом форуму нема ни једне твоје слике њива,трактора усева...ко зна зашто си ти на овом форуму,Чанкова пропаганада,његов промотер.
Iz kog si ti razloga na ovom forumu osim da konstantno provociras forumase?Koji si moj ti da dajes neke ocene ovde.Ni od tebe ni jedna slika sa njive nije izasla a stalno neku pravdu ovde isterujes,te sa drzavnom zemljom,pa sa podelama sad i sa izborima...stvarno mi nije jasno sto se to tolerise.
 
Dodik = kriminal, korupcija... nigdje ga nije bilo kada je stvarana Republika Srpska i branjen srpski narod ali sad u pljackaskoj privatizaciji, izgradjnji najskupljih kilometara autoputa u Evropi, podjele naroda po stranackoj pripadnosti.... ga ima na svakom dijelu RS...
 
Одузет си ти одавно..Јадна је та кућа коју си ти бранио...Дај Боже да си уопште Србин...на читавом форуму нема ни једне твоје слике њива,трактора усева...ко зна зашто си ти на овом форуму,Чанкова пропаганада,његов промотер.
Putine nesto si besan stavi prst na celo pa se seti se sve desilo u zadnjih 25 god i jasno ce ti biti da mi ne biramo vlast vec ovi spolja,i zato nemoj da se nerviras gledaj sebe a ne da branis pojedine politicare.
 
Iz kog si ti razloga na ovom forumu osim da konstantno provociras forumase?Koji si moj ti da dajes neke ocene ovde.Ni od tebe ni jedna slika sa njive nije izasla a stalno neku pravdu ovde isterujes,te sa drzavnom zemljom,pa sa podelama sad i sa izborima...stvarno mi nije jasno sto se to tolerise.
Толерише се вероватно јер немам длаку на језику и говорим увек онако како јесте и тачне чињенице...То што се неки нађу прозваним ту то није мој проблем него њихов,јер се претежно ради о криминалним делима или неким преварама...Доста форумаша мене лично познаје,тако да мени није проблем да објасним ко сам и шта сам и шта радим...Ово је ФОРУМ свако има право на своје мишљење и став,ја га имам и не либим се да кажем да је око,око..

Бранко123 сећам се врло добро..у 90 уђеш са новом механизацијом и добрим животом а из 95 изађеш без ичега,на паљевини са пола породице под земљом...Зато ко год мисли опет да сече,кроји по свом,кроји мени капу па опет 5 година у иловачи,од тога нема ништа.
 
16.марта који год политичар да изађе и каже:људи стежем каиш,нема субвенција ал ћу да решим ове заоставтине комунизма,аутономије и остале **greška,ко код подрива државу Србију биће ухапшен,ако је припадник неке мањине депортован.који год да изађе са тим ставом и то уради има мој глас а и већине Србије.Доста је било..30 година једна те иста прича дајте нам аутономију ГЛАДНИ СМО,овамо нов трактор до новог трактора..па у мојој улици од 50 кућа,30 има нових трактора...Земља се плаћа 10 000е јутро...а људи на југу гладују са 2 ара ал су опет верни својој држави...овакав шљам треба што пре да се очисти ако хоћемо да испливамо из овог муља.

имам и тамо интернет.упути ме у којој теми си поставио да погледам...Веруј да ме интересује.
Sta je gore? Tvoja ideja za deportovanjem manjina ili moja za ekonomsku autonomiju? Mnogo imam prijatelja komsija drugih vera i nacionalnosti nemoj tu udarati. To nam se vec sto puta udarilo o glavu. Posto si razotkrio svoje pravo lice necu vise da se raspravljam sa tobom.
 
Толерише се вероватно јер немам длаку на језику и говорим увек онако како јесте и тачне чињенице...То што се неки нађу прозваним ту то није мој проблем него њихов,јер се претежно ради о криминалним делима или неким преварама...Доста форумаша мене лично познаје,тако да мени није проблем да објасним ко сам и шта сам и шта радим...Ово је ФОРУМ свако има право на своје мишљење и став,ја га имам и не либим се да кажем да је око,око..

Бранко123 сећам се врло добро..у 90 уђеш са новом механизацијом и добрим животом а из 95 изађеш без ичега,на паљевини са пола породице под земљом...Зато ко год мисли опет да сече,кроји по свом,кроји мени капу па опет 5 година у иловачи,од тога нема ништа.
Ma to sto ti pises je samo tvoje misljenje.Ako ga napises jednom zavrsi sa tim,ne svaki post jedno te isto.
 
Sta je gore? Tvoja ideja za deportovanjem manjina ili moja za ekonomsku autonomiju? Mnogo imam prijatelja komsija drugih vera i nacionalnosti nemoj tu udarati. To nam se vec sto puta udarilo o glavu. Posto si razotkrio svoje pravo lice necu vise da se raspravljam sa tobom.
Шта ти мени причаш о пријатељима друге вере,на слави имам сваке године минимално 8 људи муслиманске вероисповести...Ја живим у мулитинационалној средини,те исте комшије су за време рата попалиле све...ал нека,Стриктно сам написао онај који ПОДРИВА ДРЖАВУ...Док је била милиција сви ћутали,сад кад виде да може да јаша како год ко хоће сви се дигли да секу..ти си за мене мало гори од оног шиптара,од њега могу да очекујем.
 
Sve ove politicare treba staviti u WC solju i pustiti vodu da govna odu ja nemam za koga da glasam.A od predizborne kampanje mi se povraca jebo te koliko je tu love otislo za Bilbordere,plakate,ankete ku ce palce!Mislim da treba zvati onog Austrijskog politicara KU...A da ostane malo duze u Srbiji i sve ove nase politicare malo ponabada na svoje prezime mozda bi tad dosli pameti a ne samo srali lagali i krali i jedared pomogli ovom napacenom narodu koji je u govnima do cela.Mislim da je Ukrajinski scenario sablon za nas!!!
 
Ma to sto ti pises je samo tvoje misljenje.Ako ga napises jednom zavrsi sa tim,ne svaki post jedno te isto.

Написао бих га једном да се сваки пут не нађе неко нов који то мишљење окреће на своју воденицу па почне да прозива...што се мене тиче ова расправа је готова,и драго ми је због тога,замара више..
 
:cool:...i tako...palmini sledbenici su oštri...jak gard drže i autonomašške perjanice LSV....mada po broju javnih glasova vode Dveri...da li će tako ostati do 16.03. ????....:cool:
 
momci kolko kratak vremenski period gledate. i šiptari su se zslili kao loša ekonomija,pa oveka pa bombardovanje.kakav ono beše spomenik u novom sadu na reci,šta sad hrvati traze oko međe gore,ko je u bosni pobio srpske svatove,ko je granatirao merkale,za rs je zasluzan ceo vojno strateški vrh,dali su krajnu a uzeli su rs zbog prirodni resursi,i meni nije nikako dobro tri prsta nikad nebi ispruzio u šaku ili kleknuo.iz plemena nastaje drzava,a neko hoće da nas vrati u plemena,ko indijanci.vi gledate gore nacionalne manjine pa dobrisu pa komšije pa druzimo se pa slave itd i jasam za to i ja se slazem,ali kad je reč o naciji nacijonalnim interesima o drzavi tu nema kompromisa.čak malo i kao moje neko viđene za 10g vidim dveri kao vodeću partiju,sns ima da vlada do 2020.i tadić nije hteo da potpiše nezavisnost kosova kad mu je merkelova rekla.od đinđića su napravili ikonu ,a sećateli se kad ga je narod pljuvao ,kad je reko ma pušitemi **greška treba još da vas bombarduju,taj snimak se nikad više nije pojavio posle 5 oktobra,i nije slučajno što sns propagira politiku i istok i zapad,pa danema niko dominaciju nad srbijom.
 
Kratko cu samo napisati. Glasacu za malu stranku koja do sada nije bila u vlasti. Sa svima ovima smo probali i zakljucili da su sve prevaranti i lopuze.
Imam dilemu izmedju Dveri i pokreta Sase Radulovica.
 
Ja tu ne bih imao dilemu, za prve ne bih nikada glasao :spavam:.
@coci064 ne trosi uzalud energiju na nekoga ko samo o politici prica.
 
I moje je mišljenje da ću glasati za neku malu stranku koja nije u koaliciji sa ovim velikima koji nas ojadiše.
 
ја гласам за Палму...једини паметан политичар у Србији

:haha:

Palma kao politicar ne vredi puno, nego je okruzen sa dobrim i pametnim saradnicima koji ga upucuju na pravu stvar da radi za svoje sugradjane i okolinu.

Niko nije spomeno Vojvodinu kao drzavu i to je jedna velika zamena teza. Znaci samo autonomija i to ekonomska. Na zalost dok ima vas koji mislite da mozete gde god odete da krojite drugom kapu mi ovako i prolazimo. Razocaracu te. Zato zapamti ekonomska autonomija i nista vise i jedan pasos i nista vise.

Posle fudbalske kup utakmice od pre koju godinu u Beogradu, Partizan-Vojvodina, kada je tim Vojvodine pokraden i izgubio utakmicu Lala koji je gledao utakmicu na TV sav ljut i iznerviran ode na spavanje. Ujutro ustao Lala sav nasmejan i ozaren pa ga Sosa priupita: "Jel Lalo kako to sinoc besan odes u krevet a sad sav nasmejan i ozaren"? Sve smeskajuci se Lala odgovori kako je sanjao lep i jos ne ostvaren san. "A Kakav si to lep san sanjao Lalo moj"? priupita Sosa ponovo. "Eeeee Soso moja, sanjao sam da idem priko Pancevackog mosta a oni mi trazidu pasos" odgovori Lala.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh