Case ih

jel moze jos koja slika izbliza i ispod haube?
 
Nisam do sada radio Case-IH kombajne , ali vidim da ih dosta ima na nasem trzistu. 2 X sam bio u Francuskoj i posetio vise domacina. Koliko sam ja uocio , to su najizdrzljiviji kombajni. A usput sa cenom su veoma pristupacni. Evo nekoliko fotografija sa terena:
k17490.jpg
ncgxh2.jpg
2csc9hj.jpg
 
Kombajn prodaje onaj koji je okacio oglas . Ja nemam nista sa prodajom kombajna iz tog oglasa . Ja imam 1440 i njega sam okacio u oglasima na nasem forumu.
 
Radili smo suncokret dok su glave bile totalno zelene. Kada smo krenuli podesili smo kombajn kod kuce po knjizi i usli 50 m pa smo stali da izmerimo vlagu. Vlagomer je pokazao 28 % ali posle podesavanja od sat vremena uspeli smo da smanjimo vlagu na 10.5 - 11 %. Primese se kretale od 4 - 5 %, brzina je bila samo 3 km/h jer smo imali jako puno povratne mase. Kasnije kada smo usluzno vrsili zreo suncokret brzina se duplirala.

U isto vreme je kolega vrsio sa Tucanom isto tako zelen suncokret i vozio je istom brzinom jer je i kod njega pravila problem povratna masa.
 
pozdrav za sve iz Prnjavora ja imam 1460 i nosim sa njim 5 reda adapter Oroš sa roto frezama i igra se sa njim
 
Nazad
Vrh