Case ih

Ovako izgleda kukuruziste posle adaptera Geringhoff rota disc i razbacivaca na kombajnu. Cela parcela je jednako prekrivena biljnim ostacima.

211l5hs.jpg


2lmnh48.jpg



 
Poznat torpedo...sta si uradio sa gumom Cici?kojom brzinom si radio kukuruz u proseku?
 
Kupio sam Firestonke koje su bile jedine na lageru u Srbiji. Bile su jos neke ruske koje su vec bile na kombajnu ali su reklamirane i vracene pa njih nisam hteo.

Brzina mi nije neka jer ovaj rotadisc adapter ide strahovito tesko. Jeste da se ni komad stabljike ne moze da nadje na njivi ali zato trosi neverovatno puno snage. U kukuruzu gde je jaka stabljika vozim 5,5 -6,5 km/h a gde je slabija stabljika ide do 8,5 km/h

Vlado kolika mu je brzina sa Olimacom? Kod vas na imanju ima takvih kombajna. Bili su jedne godine kod nas u opstini da pomognu Agrobanatu ciji je vlasnik isti kao u firmi kod vas.
 
Na displeju je pisalo 4,majsor mi kaze da mu je brzina u miljama,samo kukuruz je bio jako los pa je mogao i dosta brze.
Bili su ti kombajni pre par godina ja mislim u Plandiste da rade
 
Bio je kod nas jedan takav geringhoff,pa te gazde nisu mogle da shvate da sa njim nema divljanja u njivi.
4km/h,maximalnih 5km/h,a oni su ga ganjali i preko 8km/h.........pogonski lanac im se bio usijao!
 
Evo jedna pesma za sve vlasnike CASE kombajna

- - - - - - - - - -

Od nedavno sam i ja postao vlasnik jednog CASE 1660
 
[QUOTE

- - - - - - - - - -

Od nedavno sam i ja postao vlasnik jednog CASE 1660[/QUOTE]

bukur

Očekujemo prezentaciju u slikama, cena i još po nešto......:sta:
 
Slike ce biti na prolece kada ga isteramo iz hangara posto je mracno za slikanje, kombajn je 90 godiste ima heder 2001 godiste 4,3 metra 1030 oznaka hedera a cena mu je bila 25000 eura zitna varijanta gume su nove prednje ima pogon na sva 4 tocka imam jednu ili dve slike sa mesta kupovine
zsw4.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

gz8q.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

5igl.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

- - - - - - - - - -

i posle se zalimo sto hoce da uvedu porez

jel to nesto na moj racun kolega?
 
Cestitam, nek te dobro sluzi. Bices zadovoljan kada budes video koliki je lom zitarica. Koliko ima radnih sati i kod koga si kupio, moze i na pp.
 
Нека те добро служи. Мој брат од ујака га има/о, и терао сам га и све што ти могу рећи је да је 142 мала маца за ову аждају.

A zasto ga imao zasto ga nema i dalje dali je kupio nesto vece ili nije zadovoljan bio sa njim?:osmeh:
 
Nazad
Vrh