Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

2q36d1u.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

@Zoran Kostović,
nisam se iznervirao samo nemogu da dopustim da se piše svašta po forumu.Ako neko želi da iznese koju sejalicu ima neka slobodno napiše, a ne da je uporedjuje i to pogrešno. :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ovo sam napisao ne da bih iznosio koju sejalicu ja imam nego radio sam u firmi koja je kupila te sejalice 1997 i doneli su ih njihovi strucnaci koji su nam to rekli.da je sistem ploca itd uzet od nodeta .apogon lancima od monosema i niko nemoze da ih tuzi. mozda je to pogresno sto sam cuo. majevice majstori ih nevole zato sto se retko kvare
 
Odg: Sejalica za kukuruz

zašto niko ne koristi ove kutije za veštačko đobrivo na sejalicama
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Zoran Kostović je napisao(la):
Zato što je unošenje mineralnog djubriva prilikom setve prevazidjena agrotehnička mera.
zato sto mesano traba zaoravati tacno deluje kad treba urea kiseli zemlju a kan i an izgube dejstvo do momenta kad su najpotrebniji
 
Odg: Sejalica za kukuruz

nikola indjija je napisao(la):
panonstib je napisao(la):
dejan 77 je napisao(la):
majevica ti je kombinacija nodet monosem
Voleo bih da mi objasnite odakle Vam ova kombinacija?
majevica "maja"je kopija kuhn(nodet) sejalice potpuno su iste, :bravo:delovi svi pasu i za jednu i za drugu
Jel ovo provereno da pašu delovi sa nodetke na maju i kontra? Ako jeste, onda je kupovina maje best buy :bravo:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Farmer II je napisao(la):
nikola indjija je napisao(la):
panonstib je napisao(la):
dejan 77 je napisao(la):
majevica ti je kombinacija nodet monosem
Voleo bih da mi objasnite odakle Vam ova kombinacija?
majevica "maja"je kopija kuhn(nodet) sejalice potpuno su iste, :bravo:delovi svi pasu i za jednu i za drugu
Jel ovo provereno da pašu delovi sa nodetke na maju i kontra? Ako jeste, onda je kupovina maje best buy :bravo:
Pasu sa maje na kuhn i obrnuto(kuhn je kupio nodet)
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Naš član @ladan špricer prodaje becker-icu, nešto stariju, imate u temi "ponuda". Možda može on da Vam kaže nešto više o njima. :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

KishRobert je napisao(la):
idi dalje od toga...kukuruz seje,onako,suncokret nikako...
Moram da demantujem gore citiranog , seje i suncokret donekle dobro ako imas ploce ( 100e komad ) i ako su ploce montirane na sejalicu (2 dana posla , i jos 2 dana da se vrate kukuruzne )
Bezi od toga sa njima se jos niko nije usrecio
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ne treba 2 dana ja sam na mojoj 6 redi menjao za 2-3 sata
ta sejalica ima dobar kompijuter ostalo je isto ili slično kao na starim
ja je ne bi uzeo ni da je 1000e
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Da li neko zna kakve su monosem cetvororedne sejalice? ::pomoc:; Hvala unapred
 
Nazad
Vrh