Pneumatske sejalice za kukuruz

Odg: Sejalica za kukuruz

Farmer II je napisao(la):
srdjuanzorz je napisao(la):
Ako neko zna gde mogu da nabavim sestorednu nodet ili neku drugu. Treba mi za soju. :bravo:
oglasi novosti, halo oglasi, bile neke i ovde u ponudi, ima jedan lik iz jednom mesta kod obrenovca sto uvozi :cao:
Znam da ima u oglase ali meni treba neko ko je radio sa sejalicom a ne ko preprodaje i samo zna da hvali nema veze koje je marke. Njima je sve njino najbolje. ::lose::
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Dosla Maja...strasno je prljava dosla,svuda magla,a na kamionu nanosilo+traktorom terali... ::lose::ali masina je vrh,mnogo jaca od oltove koju imamo.a ploce u kutiji sto su za kukuruz,soju,suncokret su skoro iste kao na oltu? :sta:
2rz4bpt.jpg
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Čestitam, nek te dobro služi. :ppozdrav:
Inače koja je cena ovakve sejalice?





Gospodo, za čestitanje postoji posebna tema! (ps)
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Soyacorn je napisao(la):
Čestitam, nek te dobro služi. :ppozdrav:
Inače koja je cena ovakve sejalice?
1.224.783.24 ::novac::e sad samo da je upregnemo,da nema problema sa njom :ppozdrav:,sve ostalo je manje bitno.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

s obzirom da sam mlad poljoprivrednik do sada sam placao uslugu sejanja kukuruza i suncokreta! Zeleo bi da kupim sejalicu pa bi mi svaka informacija dobro dosla. Bitan mi je kvalitet i sa kojom je najlakse raditi! inace kacio bi je na IMT 539! hvala unapred na svakoj informaciji :cao:
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ban.novo selo@ ako te zanima imam oltovu 4 rednu pneumatsku sejacicu za prodaju nju ti preporucujem ja sam presao na 6 rednu isto oltovu najlakse za rukovanje i rad.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

ban.novo selo je napisao(la):
s obzirom da sam mlad poljoprivrednik do sada sam placao uslugu sejanja kukuruza i suncokreta! Zeleo bi da kupim sejalicu pa bi mi svaka informacija dobro dosla. Bitan mi je kvalitet i sa kojom je najlakse raditi! inace kacio bi je na IMT 539! hvala unapred na svakoj informaciji :cao:
Samo OLT ima ovaj na prodaju tel.063646145 lokacija zrenjanin
 
Odg: Sejalica za kukuruz

imam kolica,mada nema potrebe,imam i 6 reda oltovu.de nju da ganjam za 2-3kj...ova je za table. :D
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Koliko znam nema, dvoredni su bili samo seceri, tj mehaničke sejalice, ima ih ponekad po oglasima.
 
Odg: Sejalica za kukuruz

koja je cjena imt i agriia dvoredne ovde u bih ima samo olt a cijena oko 3800 eura
 
Odg: Sejalica za kukuruz

Mislim da je Agrija dvoredna bila oko 2600 evra.Uzeo je moj školski drug.Čak nema ni markere jer se tera po prethodnom tragu točka.
 
Nazad
Vrh