AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ujutru kacim sliku.

- - - - - - - - - -

IMAG2618.jpg IMAG2617.jpg
Ovo je jedini broj koji sam nasao na radiju,imaju jos 2 potpuno izbledele nalepnice.
 
Ako imas broj sasije, kod prodavca novih Mercedesa mozes da dobijes informaciju o broju koda.Naime on se nalazi u dokumentu koji se zove Data card for vehicle.U principu ne smeju da ti ovo daju ali uz malo molbe moze da se dobije.Ili da nosis kod nekoga da ti dekodira.
 
Ovaj program koji ja imam ne podržava ovaj Becker,ne podržava ništa iz 90-ih nažalost samo mi izbaci model Becker audio 10 i to je to.Nađi njihov sajt pa ih direktno pitaj možda neće da naplate ništa.
 
Jel ima neko radio aparat (da proda) sa sopstvenom baterijom za memoriju. Da ne izgubi memorisane stanice ako ostane bez napajanja. Hoću da ga stavim u Rusa, tamo redovno isključujem glavni prekidač mase a neću da vučem posebnu žicu sa akumulatora zbog radia.
 
Tesko ces naci takav radio. Ja u 10-tak traktora sa kojima sam soferirao svi kada se prekine struja izgube memoriju stanica.
 
Dukej nađi negde stari Grunding.Imam ga u traktoru.Isključuje se uvek preko cug šaltera a memorisane stanice ne gubi.
 
Kakve amortizere valja kupiti misl. koji proizvođac? Pre par meseci stavio blistajn raspali se jos u garanciji.
 
Nazad
Vrh