Najnovije aktivnosti

  • dukej
    dukej je reagovao(la) na sale ratar poruku u temi Vesti i obaveštenja sa Like Like.
    Ja stvarno neznam šta ovom ostatku sveta fali kad dozvoljava da ih drka jedna zemlja, stvarno smo za posmatranje.
  • К
    Кића je reagovao(la) na sale ratar poruku u temi Vesti i obaveštenja sa Like Like.
    Ja stvarno neznam šta ovom ostatku sveta fali kad dozvoljava da ih drka jedna zemlja, stvarno smo za posmatranje.
  • К
    Кића je reagovao(la) na grunt poruku u temi Vesti i obaveštenja sa Like Like.
    Јел то ко што је јуче Трампа изјавио да је крај света а јутрос одложио на две Недеље...Који је то шљам мислим на политичаре уопште а...
  • dukej
    dukej je reagovao(la) na nebojsa100 poruku u temi MTZ Belarus sa Like Like.
    M4 hidrosilina pumpa,sasvim dobra pumpa,jos ako je sa gusanim kucistem nema joj smrti bez ljudskog faktora.
  • Dobrinčan
    Dobrinčan je odgovorio(la) u temi SPORT-Opšta tema.
    Al je ovo protiv Efesa mucno za gledanje.
  • К
    K. J. Ја То читам као кило џул. [emoji3] Poslato sa ABR-LX1 pomoću Tapatoka
  • К
    Zato ljudi u knjigama napisali ari i hektari.
  • Banat013
    Banat013 je odgovorio(la) u temi Chat 18.
    Onu istu koju i ti . Salim se suprotnu od tebe a onom liku koji objasnjava na Hrt1 glavni adut je da su imali vise para .
  • dukej
    dukej je reagovao(la) na jjova poruku u temi Pneumatske sejalice za kukuruz sa Like Like.
    Зашто је фабрика ставила 2 ако је боље 1? Имам 2 и нема проблема.
  • К
    Кића je reagovao(la) na Srđan.Sokol poruku u temi YTO sa Like Like.
    Ali kad kazu sta ocekujes od kineza Druze taj traktor kosta mene 20.000e Da sam ga dobio dzabe pa bi cutao ovako ocekujem da radi...
  • sova
    sova je reagovao(la) na mirosti poruku u temi Benzinska kosacica sa Like Like.
    Za vikend ću ti slikati svakako, ta honda mi je na selu. Sent from my XQ-DQ54 using Tapatalk
  • sova
    Kod mene se koristi dulum, i kada bi rekao nekom za jutro ili lanac, samo bi te blijedo gledao. Ogromna vecina ne zna koliko je lanac...
  • nebojsa100
    nebojsa100 je odgovorio(la) u temi MTZ Belarus.
    M4 hidrosilina pumpa,sasvim dobra pumpa,jos ako je sa gusanim kucistem nema joj smrti bez ljudskog faktora.
  • I
    IvicaR je reagovao(la) na MOMOSARIC poruku u temi Chat 18 sa Like Like.
    Meni to lici kao da si se ti odlucio.dok si bio mladji da se popnes na Mont Everset. Bude rizicna , skupa i teska operacija ,al eto...
  • Miloica
    Miloica je odgovorio(la) u temi Chat 18.
    Da bi smo se bolje razumeli , koju ti teoriju zastupas ?
Nazad
Vrh