ZMAJ kombajni

Jos sam ja mislio da se hepo kocka brzo rasplamsa, kad ono... :haha:
 
Ljudi, treba mi pomoc, hocu da registrujem moju 141 koja nema papire. Imam sve podatke sto mi treba osim godista (prethodni vlasnik je taj deo izgrebao na plocici). Zvao sam Zmaj da mi kazu godiste na osnovu broja sasije, medjutim oni kazu da to ne mogu. Kombajn je 1410500001 br sasije 921. Da li neko ima priblizan broj i kojeg je godista. Hvala! :)

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Na kabini ima plocica ali je izbledela. Kupljen je sa hederom od 3,6m.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Vrati se malo u rikverc na strane 588 i 589 gde se kroz diskusiju došlo do zaključka da j.be lud zbunjenog po pitanju brojeva šasije i godišta kombajna.
 
Upravo sam to sad citao. Napisacemo 78 pa sta bude. Vidim na internetu se prodaju tog godista.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Ako se dobro sećam tam 5ak se vrti na 2350 obrtaja, (zmaj 170)
Ali najpravilnije je da se meri obrtaj na osovini odbojnog bitera. Tačan podatak ne znam, (900-950); a oni koji raspolažu sa tim podacima neka ga podele sa nama.
Bilo je ranije diskusije o tome e sada tačno gde .....
 
kako sam prodao claas, počeo gledati zmajeve, al 141 ili 142........i nađem za oko 4000-4500€ znaj 142, ima oba hedera, i cijelu kukuruznu adaptaciju.......a ima i jedan za 4000€ samo sa žitnom.......neznam što se događa, ljudi počeli "poklanjati" strojeve, nikada nije bilo tako jeftino......
 
Odbojni biter ide na 850+-nesto malo recimo 10 obrtaja. Ja imam komplet prirucnik za moj kombajn ali me nesto zeza komp pa nece da otvori.

Zato sam i napisao da postavite ko ima.
Obrtaj motora je nebitan (promenljiv) a vršalice MORAbiti pravi!!!
Bolje postaviti na 850+25 ili 30 nego na tačno, kada dobije opterećenje zna da padne i za 50 obrtaja.
 
kako sam prodao claas, počeo gledati zmajeve, al 141 ili 142........i nađem za oko 4000-4500€ znaj 142, ima oba hedera, i cijelu kukuruznu adaptaciju.......a ima i jedan za 4000€ samo sa žitnom.......neznam što se događa, ljudi počeli "poklanjati" strojeve, nikada nije bilo tako jeftino......
А у Руми 11 000е на вашару...У Хрватској су Змајеви за џабе од како сте ушли у ЕУ,препали се како ће их правдат.пола остало и покупљено од народа 95.
 
Nazad
Vrh