ZMAJ kombajni

sluzi ga dobro i mnogo brze radi soju od 142 sa hederom od 5m a i u kukuruzu ide brze a kad budem kod njega slikacu ga ako ne zaboravim :osmeh:
 
Fotografija-0024_zps547e3891.jpg
Dokazi su stigli.Jedan prototip.Razgovarali smo i o Agro Detvan kombajnima koje je spomenuo J.Brtka.Znaju da je Slovačkoj prodata dokumentacija ali nisu znali da su ih napravili dok im nisam pokazao slike i snimke.Što se tiče Zmaja 242 koji je spomenut u temi Bourgoin glavni projektant inž.Živković kaže da su napravljena 2 komada gde je sve na hidro pogon sem transmisije...
 
Mozda su preoptimisticni s ponovnim pocetkom proizvodnje? Mislim da od toga, na zalost, nema nista kao ni od IMT i IMR...

Da se prave novi zmajevi serije 151, 171 i 191, i da se daju ili subvencije ili da opcenito budu povoljne cjene, mislim da bi se malo ljudi odlucilo za polovnog stranca. Ako misle cjeniti svoj proizvod kao da je zlatan, bojim se da od toga nista nece biti.
 
Da daju poput na kupovinu domacih traktora, kao pre koju godinu, onda kad je subvencionisana cena sa 30-40%, dosta ljudi bi se opredelilo, znam iz razgovora uzivo...
 
Nazad
Vrh