ZMAJ kombajni

Recimo Nemački stisneš rukom,pustiš i on se vrati u prvobitno stanje.Domaći stišneš rukom a on ostane stisnut,ne vraća se.
 
To onda nije ni za k....
Pogledacu jos ovde ako naleti nesto ako ne onda bellimpex verovatno!
Pozdrav i hvala!
 
To "Frank" neko ovde pravi...da nemac to za zmaj pravi,pravi malo morgen....
Tako da i taj kvalitet je upitan!
 
To "Frank" neko ovde pravi...da nemac to za zmaj pravi,pravi malo morgen....
Tako da i taj kvalitet je upitan!
Svasta covek ovde moze procitati!Kish jesi kupio nesto od firme o kojoj se prica "Original Frank" pa da vidis o kom se kvalitetu radi.Te sto Bel-impex prodaje za zmaja treba malo preraditi sa autogenim aparatom jer kao sto je Matic rekao naprezu prste jer ipak nisu pravljeni za zmajevu kosu i sto :ppozdrav:
 
Ovi koje sada daju za Zmaja ne moraju da se prerađuju jer mu ležu kao guza na nošu.Odnosno nisu ravni kao oni univerzalni već su savijeni i lepo oblikovani.
 
Jesam,za lemkena raonike.
Ali da vlasnik nas ubedjuje na temerinskom vasaru,kako te prste prozivodi nemac,daj molim te.
 
Ja sam koristio podizace od New Hollanda prosle godine u grahorici.Mozda nisu idealni ali bez dorade se namestaju i rade posao.Nije lose ih imati ali za neravne njive nisu pa ko god da ih pravi.Ja sam i bez podizaca sa dobrim stelovanjem vitla kosio svaki polegao usev i nikada nista nije ostajalo.Sta ce vam podizaci pomoci kada idete duz polegotine?Apsolutno nista!
 
Slikano zbog zavesice


537485.jpg
 
Ja sam koristio podizace od New Hollanda prosle godine u grahorici.Mozda nisu idealni ali bez dorade se namestaju i rade posao.Nije lose ih imati ali za neravne njive nisu pa ko god da ih pravi.Ja sam i bez podizaca sa dobrim stelovanjem vitla kosio svaki polegao usev i nikada nista nije ostajalo.Sta ce vam podizaci pomoci kada idete duz polegotine?Apsolutno nista!

Pa sto si ih onda stavljao?
Na neravnom terenu nedize nista . A vitlo pogotovo ne!
 
Pa sto si ih onda stavljao?
Na neravnom terenu nedize nista . A vitlo pogotovo ne!
Radio sam veliku povrsinu pod grahoricom koja je legla totalno i musterija je zahtevao podizace.Njiva je bila ravna ali lose spremljena pa sve neke neravnine po ravnoj njivi.Za podizace moras imati uzasno dobro spremnu njivu.Inace taman se zaneses i vozis ono nesto naidje neravno i oni se zabijaju u zemlju a kad malo zemlje uhvate onda moras da to skidas jer se mrsi usev i nece dobro da sece.Imao sam 32hektara zetve sa podizacima i dobro sam ih upoznao.S druge strane njive koje ja zanjem su uvek u neravnom terenu i uvek ima polegotina.Bez podizaca i sa malo isturenim vitlom je moj ZMAJ uvek do zemlje skidao svaki polegao usev.
 
e bes katalog,izgubio mi se,nemogu sad da ga nadjem,a kad mi nije trebao stojao je na ormanu i skupljo prasinu a sad ga je neko poplasio.sta da radim moracu uzivo pa sta bude,jer ovo mi je prva godina da popravljam 142-u.
 
Nazad
Vrh