Zmaj berači kukuruza

Molim za pomoc ! Kupio sam zmaja -214 sa malo losijim tockovima-gumama. Felne i gume pasuju od dubravinih prikolica. Esad da li treba teg na levom tocku ? ako ne treba postavio bih rezervni tocak od prikolice.
Hvala svima na odgovoru
 
Zorane zavisi koliko su ti njive pod nagibom. Moj je radio prvo u Pazovu 25 godina i onda kod mene nesto preko 5g bez tega ikad.
Ako pase od Dubrave,onda pase i od 560-577 bez prednje vuce.
 
Komsija radi sa 214, nema nikakvih tegova. A preturit se skoro pa ne moze. Brdovit je kraj kod mene i kad podje da se pretura nasloni se na kljunove i vrati se. :osmeh:
 
Ljudi, treba mi katalog rezervnih delova za zmaj 223 berac, u ovom fajlu za download je samo uputstvo za upotrebu bez kataloga.
 
pozdrav svim clanovima foruma ,imam zmaj jednoredni 214 ,vucem ga sa rakovicom ,I sa imt 558,malo je brdovit kraj pa nemoze slabiji kao npr.539,540,542 itd.imam problem okoonih spirala koje prosto zvacu masu,interesuje me koliko u donjem,koliko u donjem delu treba da bude razmak izmedju tih spirala,I koliko treba da bude otvoren kanal iznad tih spirala ,ako bi neko mogao da mi pomogne hvala unapred...
 
Питање за власнике Змајева,можда је негде и писао неко али ја не нађох....које гуме узети за комушаче,да ли оне у рудама или мале појединачне?мислим због квалитета рада(чишћења).
 
Glasam za one sto idu 3 na osovinu.
Ove iz komadica mi se ne svidjaju sto se deo klipa zavuce izmedju njih pa zinu ili se provrte,a imao sam slucaj da se i to desi,osovina se okrece,a gumeni deo stoji. Tip-Top su jedne od boljih,daleko su od nekadasnjeg kvaliteta,ali kakve su tek ostale i ne pomisljam da kupujem.
 
Koja je realna cena za jednoredni berac Z-214 prvi vlasnik, godisnje je brao 15-20kj, u odlicnom je stanju, nije nigde truo, stalno garaziran a zadnjih 7 godina nije radio, samo zauzima mesto u supi. Gledao sam po oglasima i vidim razne cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja je realna cena za jednoredni berac Z-214 prvi vlasnik, godisnje je brao 15-20kj, u odlicnom je stanju, nije nigde truo, stalno garaziran a zadnjih 7 godina nije radio, samo zauzima mesto u supi. Gledao sam po oglasima i vidim razne cene.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Postavi neku sliku, da ga vidimo.
 
Pokusacu sutra da ga slikam al neznam kako ce se videti jer ima svasta nesto oko njega u supi.
 
Ako ti treba dobar i odrzavan berac 2000e je realna cena. Ja sam moj prodao za toliko,vizuelno nije bio lep,ali je mehanicki bio dobar i ispravan.
Ne volim bas te od prvih vlasnika,malo radili...a oni stvarno u fabrickom stanju ni lance mu nisu menjali pa kad pocne da radi sve mu vrisne. Privodni se istegnu,gumice ne komusaju,zvezde popucaju kao i ostali pogonski lanci sto budu kaput.
 
Nazad
Vrh