Zmaj 141,142 Opšta tema.

Можда су биле и 7мм🤔 више се не сећам, а змајчек је отпутовао тако да немам где да проверим. Сада на Фару меркам корпу и не свиђа ми се то мењање и ту размишљам како да му урадимо неку уни корпу. Или бар троделну мада смо и ову извукли и само је низ неке металне лотре пустили да склизне на земљу. Нешто ће се радити по том питању то је сигурно.
 
Može ali nije baš najsrećnije rešenje jer šalje više mase na neovršenu.Nije mi bio problem da je vadim napolje i menjam a pogotovo sada na multi crop podbubnju, za 15 min.gotovo.
 
Koliko treba da bude zategnut kais varijatora voznje sto ide do tockova? Trebutno je zategnut u svakom polamozaju sa pun varijator i bez
 
U rezervoar hidraulike ide motorno ulje, sae 30 uglavnom, kupi kantu od 20l, i ostaće to za druge mašine..
 
Pa ako curi prvo to resi,na sta lici taj kombajn sa svim tim uljem gde ne treba?,to ako pada na remen kao sto si prvo napisao,taj isti remen pored toga sto ti je propao od ulja,dalje razbacuje to isto ulje na sve strane ,pa i gore na motor....Oko motora nema sta da trazi ni kap ulja ,to se sve usija od toplote pod punim gasom ceo dan, i ne treba mnogo razloga da bi se zapalilo nesto.
 
Resio sam sa feroperom i akra odmascivac sad je чист kupio nov kais stari je iz isusovog vremena mislim da je busan rezervoar to cemo da proverimo sa kompresorom gde curi
 
Има јбг није провидно па као да га и нема,заменио сам каиш ганц новим змај каишом и ок ради
 
Ma vidi se gore na tom srafu ,otprilike do pola rezervoara je dosta da ima,sa podignutim hederom.I moj ima crevo,isto je skroz mutno ....moj je 88-mo godiste ,mislim da je to daleko od poslednjih serija.
 
9литара пола резервоара кад подигнем Хедер падне ниво уља на минимум заменио црево.и нов каиш почео да се врти,шкрипи,уф да га намажем са свињском машћу успео би,није ни натегнут а врти
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh