Zmaj 135 Opšta tema.

Odg: ZMAJ 135

Aj da ja objasnim kako ja gledam na tu situaciju... zmaj je 2006.g. al prije da je 1996, jer mislim da 2006 tamo nije bilo ni sarafa, a kamo li kombajna, al nisam tocno upucen do kad su radili, nema ni veze...

uglavno, zaj garant da je radio jednako dugo koliko i claas, nije mogao kroz sebe provuci toliko puno mase koliko je kroz claasa proslo. djelovi za zmaja doslovce na svakom cosku i skoro pa dzabe dok za starog claasa druga prica. Ak ocovjeku vec treba manji kombajn, znaci da nema puno za vrsiti 50 jutara MAX tu je zmaj bog i batina, pogotovo 135 koji ima trobrzinski mjenjac i bolju kabinu od ovih starijih 13x serije. Dovoljno brz i dovoljno jednostavan za odrzavanje i popravljanje, dok claasa nikad nisam imao, al za iste pare, star je malo i previse...
 
Odg: ZMAJ 135

bobo moramo da znamo o kojoj se ceni radi al reko bi da je negde oko 10000 eu,za te pare potpisujem da je bolje imate klasa nego zmaja,zato sto sam ja imao dve 135 tice i znam sta moze da se ocekuje od tog kombajna,a to je samo :udri: :udri: :udri:
 
Odg: ZMAJ 135

Kako kome, kako se prema njemu odnosis, tako ce ti i vratiti. moras znati da je zmaj 13x kombajn malog kapaciteta, a ako su tebi trebala dva komada, odmah si u startu napravio gresku sto nisi uzeo 142 ili veci zmaj. Vidim na avataru da imas sad pravi kombajn.

Zmajeve ostavi nama, malima ;)
 
Odg: ZMAJ 135

Nisam ja imao dve 135 od jednom,vec jednu pa drugu,ne kazem da ne valjaju al kad sam preso na stranu masinu onda sam shvatio kolika je razlika.Po meni godiste kombajna nisu bitna,vec koliko su izradjena :haha: :haha:
 
Odg: ZMAJ 135

pujol je napisao(la):
Nisam ja imao dve 135 od jednom,vec jednu pa drugu,ne kazem da ne valjaju al kad sam preso na stranu masinu onda sam shvatio kolika je razlika.Po meni godiste kombajna nisu bitna,vec koliko su izradjena :haha: :haha:
pa nemoze taj 84 biti neizradjeniji od zmaj 2006:haha::haha::haha:?? :udri:
 
Odg: ZMAJ 135

Koliko znam da bi trebali reduktori biti isti, jer su i na 135 isti kao i na 133 a mjenjac je koliko znam kao i na 142. E sad, treba gore prorezati lim za rucku mjenjaca i mozda nosace prilagoditi novom mjenjacu...

Samo cekam slike da vidim kako je netko to uradio, ili netko tko ima 135 da posalje slike bas mjenjaca i poluga mjenjaca, da vidim kako se to u 135 uklapa. poceo sam sredjivati moj 132 da bude bas kako treba i ako bi nasao mjenjac od 142, kupio bih i stavio na njega, samo da znam da ne treba previse prepravki.
 
Odg: ZMAJ 135

srdjuanzorz je napisao(la):
Da li je bolje kupiti zmaj 135 2006g ili class dominator 48 1984g skoro iste pare?

Bolje uzmi Class-a 48 to ti je mala azdaja, ako mislimo na istog sto se prodaje u oglasima, neces pogresiti sigurno :) skockan kao bombona, kabina secka :) gledao sam ga ja :)
 
Odg: ZMAJ 135

Bobo ako hoces mogu ja sutra slikati menjac na mom kombajnu pa vidi kako sam to ja uradio.Ja sam kupio u Gluscima kod Vlade menjac od 142-ke
 
Odg: ZMAJ 135

Ajde, molim te ako ikako mozes, jer koga god sam pitao da znam da ima 135 za slike mjenjaca malo detaljnije, nitko nije slikao...

Da znam da se lako da upasati, stavio bi i ja kod sebe mjenjac od 142, jer moj u 1. dosta zuji a da ulazem u remont mog mjenajca, treba opet novaca... Kupio bi od 142 mjenjac, a ovaj moj dvobrzinac bi prodao i za male pare trobrzinca bi imao, i to bi onda bio kombajn za 10.
 
Odg: ZMAJ 135

ja sam taj menjac ubacio u 132-ku a stari menjac sam bukvalno bacio.Ako ugradis videces koja je razlika jer je menjac od 142-ke sila.
 
Odg: ZMAJ 135

kada je vec prica o menjacima pitanje jeli zmaj univerzal nosi 142cin menjac
 
Odg: ZMAJ 135

I moj je 132RM... Plasio sam se toga, jer nisam nikad imao prilike vidjeti kako to izgleda na 135. imam nekh slika, ali nista konkretno, mjenjac se samo vidi djelomicno...

Ajd poslikaj i jednu i drugu starnu, molim te, i pogotovo varijator i koji remen sad koristis na varijatoru, te kako si varijatorsku remenicu stavio na mjenjac od 142... i Kud si rucku mjenjaca provukao onako, svega 5-6 slika, al sto vise to bolje...


Unaprijed puuuuno hvala za ovu uslugu.
 
Odg: ZMAJ 135

nije mi bilo tesko otici u garazu pa sam slikao par slika,sutra cu ponovo slikati pa vam saljem
Post je spojen: [time]1296287809[/time]
_________________________________________________
23iynif.jpg

Post je spojen: [time]1296313057[/time]
_________________________________________________
2e3y0io.jpg

Post je spojen: [time]1296338368[/time]
_________________________________________________
102mnau.jpg

Post je spojen: [time]1296363650[/time]
_________________________________________________
j96lc4.jpg

Post je spojen: [time]1296388964[/time]
_________________________________________________
33lmvc4.jpg

Post je spojen: [time]1296414274[/time]
_________________________________________________
Remen na varijatoru mi je 45x2050
 
Odg: ZMAJ 135

srdjuanzorz je napisao(la):
Ima jedna 135 u oglasima 1998g bunker,dzak 1367rc 10000e. Sta mislite da li vredi ili za te pare kupiti stariju 142.

Za te pare kupiti 142 istog godista... ili malo mladji. Cak mozes naci i 143 za 10 000, al to je isti klinac ko i 142, smao bolja kabina i malo vise limarije .ovdje se prodavala 142 1995.g. za 7500€...
 
Nazad
Vrh