Zetor

Gogo, koje su mu dimenzije guma na zadnjim kotacima?
Sta je potrebno za jos jedan izvod hidraulike na 7011? Koliko otprilike kostaju delovi?
 
Poslednja izmena:
Ima li ko radionicki katalog zetora 3511?

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Dali je isti most za zetor 4718 i 5718 i koje jos modele


Послато са F3311 помоћу Тапатока
 
Kaplje mi gorivo na sipci od bosch pumpe. Dok je traktor ugasen, stvara se kap po kap nafte i kaplje.
Jel mora remont ili sta vec?
 
Da li je plasticni krov Letostroj Letovice kabine na 7011 isti kao i na 7211 tj. da li im je isto kacenje na sarkama?
 
Nisam siguran ali mislim da jeste. Najlakse ti je da proveris po kataloskim brojevima dela da li su isti.
 
Gledao sam na sajtu traktorpartner sk i nisu isti kataloski brojevi. Na oko deluju isto ali izgleda da kacenje ne odgovara.
 



Ja bih ipak rekao da su iste. Postoji samo raylika u onima koje imaju siber. Sa druge strane sarke su pop nitnama zakacene za poliester, to nije nikakvi problem pomeriti, tebi je vazna duzina i sirina.
Pogledaj kataloski br koji pocinje sa 5911 i koji pocinje sa 6211 vode do istog proizvoda, link 2 i 3
 
Ja sam gledao samo poklopce krova sa siberom i zbog toga mi se ucinilo da je razlicito kacenje. Moram pozvati Krokus da vidim da li imaju u ponudi ili mogu da nabave.
 
Bez S,Ja nemogu da pronadjem na ovom drugom linku,ako mozes posalji link.na 3511 i 3511 s je rayli;it samo motor ili ima raylike i u menjacu hidraulici ,prednjem mostu....
 
Nazad
Vrh