Zatvaranje zimske brazde

Sto tanjiracom, resava tu mladu travu i spremac ili drljaca sad u prolece?
Probao sam lakom drljacom i ne svidja mi se, ne moze lepo da poravna, dosta neravno ostaje, verovatno ce sledeci prohod drljaca, mislim da ce biti ekstra ako travurina ne krene opet jos vise.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Probao sam lakom drljacom i ne svidja mi se, ne moze lepo da poravna, dosta neravno ostaje, verovatno ce sledeci prohod drljaca, mislim da ce biti ekstra ako travurina ne krene opet jos vise.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pa spremac iskida tu travu bez problema a rotori nazad poravnaju zemlju. Mislim da je to bolja opcija sad nego tanjiraca.
 
Odvađavamo polako.
579dff92b4142c4dc752383bf389cdce.jpg
659f0c47a0bcc187c0df2f9c4cc6ff84.jpg


Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja danas uspeo da uradim i porvnam oranja sa spremacem. Nikad bolje do sad nisam uradio. Sledi bacanje djubreta i jos jedan prohod pred setvu. Stvarno ispalo lepo i ja zadovoljan. Skoro pa kao na vasim slikama. To sam oduvek hteo da uradim i evo ispalo i meni.
 
Da da. Ostali od Džonike, pa ih i na Holandu koristimo. Ima pritiska i na njima kad upadne u mekano. Nikako da se odlučimo da to rešimo. Felna je ista, samo je guma nešto manja.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Murtin jel koristite distancere ili nesto drugo da uduplate? Rado bi uduplao točkove na mom case-u ali to je misaona imenica, al reko da priupitam, mozda i dodjem do uzih tickova.
 
Mislim da ima još jedna da se spusti...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh