Zanimljivi linkovi - nema veze sa poljoprivredom

Znas sta valja. Bio sam tamo pre neku godinu nesto sam radio u Somboru i prika me odveo da pokaze.
 
peto1 je napisao(la):
Znas sta valja. Bio sam tamo pre neku godinu nesto sam radio u Somboru i prika me odveo da pokaze.
Ma u redu to sto Ti je pokazao spolja.. Ekstra je!!!
Nego kakva je unutra:haha: Kakva je klopa i sta je na jelovniku (osim fleka :haha:) To me mnogo vise interesuje :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Bio sm tamo pre 2-3 gdine nemoj me drzati za rec nesecam se tcno nije bilo lose. Nisam klopao nista jer sam zurio popili po pice i kafu. Samo onda nije bas ovako izgledala kao sad na slici, navodno su je ove godine malo renovirali.
 
Znam da ima ali trebate to vi somborci da forsirate. Ono ispred smo sa brankom razmenuli neka videnja gradova i uspomene na njih. Na vama je da predstavite Sombor.
 
@ Goran IHC

Naprimer cija je clika ispod tvog nika.Ko je autor, ima toga koliko hoces samo se malo opusti i ide sve svijim tokom
 
www.armorgames.com

Brdo onlajn igrica (pucačine, strategije, avanture itd) Ne treba nikakav download, igrice su zanimljive a i mogu se sačuvati nivoi tako da ne morate svaki dan krenuti sve ispočetka.
 
Nazad
Vrh