Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Čovek je pobegao iz zatvora gde je proveo 15 godina i provalio je u neku kuću, tražeći novac i oružje. Pronašao je mladi par u krevetu. Naredio je momku da izađe iz kreveta i vezao ga je za stolicu. Dok je privezivao devojku za krevet, popeo se na nju, ljubio joj vrat i šaputao na uho. Onda je ustao i otišao u kupatilo. Dok je bio tamo, muž kaže svojoj ženi: “Čuj, ovaj tip je osuđenik koji je pobegao iz zatvora. Pogledaj mu odeću! Verovatno je proveo mnogo vremena u zatvoru i nije video ženu godinama. Video sam kako te je on poljubio u vrat. Ako želi seks, ne odupiri se, ne žali se, uradi sve što ti on kaže. Zadovolji ga bez obzira koliko ti je sve to odvratno. Ovaj tip je verovatno vrlo opasan. Ako ga razljutimo, on će nas ubiti. Budi jaka medena, volim te. ” Žena šapućući odgovara: “A ne, on nije ljubio moj vrat. Šaputao mi je u uho. Rekao je da je gay, misli da si sladak, a pitanje je bilo da li imamo vazelin. Rekla sam mu da je u kupatilu. Budi jak medeni, i ja tebe volim…😄😄😄
 
Muškarčina, podmetnuo bi ženu zarad spasenja dupeta ali mu nije uspelo. 🤣
Kao kada su se dva dobra druga zahvaljivala jedan drugom pa jedan rekao ti si mi najbolji drug na svetu jer kada nas je napalo pleme homoseksualaca da nije bilo tebe .ebali bi mene. 🤣🤣🤣
 
IMG-10430fced85974eb564ec688d80eab6a-V.jpg
 
Nazad
Vrh