Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

9949fba2754a7f9974431e7026184bf1.jpg
 
Pidikanac,pre nam se isplati prodati traktore i kupiti konje i raditi sa njima nego ova cuda ugradjivati u masine. Ja vec merkam jedan par vranaca-sto je sigurno,sigurno....🤣🤣🤣
 
Meni su zanimljivi Indijci i Pakistanci ali muka je to. Kada gledam kako to rade npr. Nemci ovo je blagi užas. Ali kada se nema ili nezna za bolje daj šta daš. Pitam se da oni slučajno ne rade i za Mahindru? 😁😏
 
Jbg, zive u bedi, za bolje nemaju verovatno.
Kad vidim kako popravljaju one sklepotine od kamiona divim se.
Osovine pucaju od tereta oni vare i teraj dalje, nista nova, nista polovna

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pa to je majstor, oni rade samo šublerom i žicom mada se pri kraju vidi da kad brusi koristi komparater al taj mora da je inženjer jer jedino on puši dok radi. 😏
 
Priča mi kolega o svom drugu koi je otišao preko i radi neki posao gde se puno buši ( nisam zapamtio šta radi) i pozovu ga na razgovor i kažu mu da malo radi. On kaže kako bre malo pa ubijam se od posla, a oni kažu nemoguće jer ne trebuješ burgije. On će na to pa što da trebujem kad ih naoštrim kad se istupi i teraj dalje. Nije prošlo mnogo ponovo ga zovu i kažu mu da je dobio povišicu i drugi posao a to je da oštri burgije. Kada su se preračunali koliko mesečno troše na burgije isplati im se da plate čoveka koji će samo burgije da oštri.
 
Nazad
Vrh