Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Ni slučajno to ne spominji,kako te nije sramota ,ovo ,ono,ovakv si ,onakav si.
Ma zajebavam.
 
Kako najlakse do Madjarskog pasosa i gde bi se preselili u Vojvodini da mozete da birate ? Za druga pitam.. :ROFLMAO:
Prvo trba biti govno od čoveka sličan onom iz radikala,i znati mađarski pričati,i imati nekoga starosedeoca mađara ,može i osoba koja je odlučila da svij životni put nastavi sa tobom u zajednici(srpski govoreći žena ili supruga)
 
Ja se ne zajebavam,ja imam majku mađaricu i oca srbina kojega su mađarski notari ili šta već zaveli u knjigu rođenih za vreme okupacije Srpske Baranje 1941 god. pod imenom Ištvan(Stevan).
 
Ma nije 80 %, niste dobro čuli, to je bilo za mehanizaciju za zemlju je mnogo manje
Za zemlju je valjda 30% ali procene mnogo manje da vredi zemlja pa ljudi na dva jutra kada kupuju dobiju max oko 300 i nesto hiljada dinara po konkursu. Pa plus papirologija, izadje oko 20% da plati drzava Madjarska. Nije to bas tako velika pomoc kao za mehanizaciju sto su dobijali lako 80%>. Ako ima neko iz neke Madjarske sredine moze da potvrdi ovu pricu sto sam cuo...
 
167950830-1344207779287695-3761328940272919869-n.jpg
 
"A bio si mlad, prirodno je, hoćeš da jedeš, hoćeš da jebeš a to košta brate, pa onda droga..."

Слика може припадати једна или више особа и текст
 
Nazad
Vrh