Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Kod mene se lotre zovu merdevine.
Šavoj je velika plastična vangla.

Kofa se kod starijih kaže kova. I dosta je prisutan taj izostanak slova F, tj koristi se V.
Kofa-kova
Frizider-vrizider
Flaša-vlaša
Furuna-vuruna
 
Taj nema kucu,pola zivota provede u autu ...jeb mu mater za 10 godina auto da se toliko navoza,i onda mu spuste kilometrazu na 200-300k i to neko od nas kupi i posle bude rupa bez dna po pitanju ulaganja.Koliko je takvih po oglasima jbt ....
 
Ne znam, zavisi verovatno i sta se gleda.. Ja kad sam kupovao kola pre godinu dana gde god da sam pitao rekli su mi cena je ta jedino izlaze u susret ako treba negde da se preveze auto to hoce da odrade i ovi veci hoce da pomognu oko dokumentacije za registraciju.. Slabo su bili raspolozeni za spustanje cene, svi u fazonu "ako neces ti doci ce neko ko hoce".. Na kraju sam imao srece sto sam znao ljude pa dobio nizu cenu pre smanjenja cene na oglasu i ispregovarao da u tu cenu dobijem 3 mala servisa u ovlascenom servisu i tjt..
 
Pominje se neka zamena automobila na dizel novijim modelima takodje dizel s tim da bi drzava tu zamenu subvencionisala tj. takve automobile sa 2100E ako se ne varam
 
Mislim da nisu novi ,nego do 10 godina starosti,a opet takvi automobili nisu ispod 15-20k ...na tu cenu +-2k eur od drzave i nije nesto mnogo.
 
Cuo sam ja za to i slusao coveka . Jos to nije stupilo na snagu ali da bi se dobila ta subvencija morace da se uveze auto sa euro6 .
 
Nazad
Vrh