Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

I ja sam bio taki ko mali . Buckast ,klempav a i jeo sam zemlju . A lici i na nekog Dekija iz Srema , juce bio na atvu kod nas ,neki sampion u jelu sa 170kg . Isti ovaj
 
Taj Deki iz Srema je nekada bio vrhunski sportista.Povredio je kičmu, prestao da trenira pa se okrenuo hrani kao drugoj ljubavi i malčice nabacio kilažu.
 
Dodje u neki restoran u emisiji i pita konobara sta mi preporucujes . Kaze lignje neke . Kaze deki daj ti meni nesto jace evo sve sa ove stranice redom
 
Moj kum ima prijatelja bugarina( neki ugostitelj cini mi se) . Covek je visok oko 2 m i ima 170-80 kg. Jednom smo sedeli u kafani i ja nisam mogao da poverujem svojim ocima koliko je on pojeo rostilja,pecenja , a popio je sigurno 5 litra(mozda i vise) crnog vina i najnormalnije ustao i otisao. :haha:
 
Нијо то ништа чудна кад толика људина поједе али када два човека од око 80кг седну млатну цело печено јаре од 12-13 кг за опкладу попију по 2л шприцера и онда на све то тепсију баклава и залију са пивом да им желудац проради. Устану од стола потапшу се по стомацима и кажу јбт могли би негде на ћевапе.
 
Ja sam upoznao pokojnog Savica,on je drzao restoran-pecenjaru "Savić" na starom Batajničkom putu,sad se kafana zove Banija lux.
On je imao 1.9-2m i 200-220 kg,kazu da je mogao da pojede 3-4kg pecenja i da popije 120 Špricera.
Nekad je imao 100kg i bio sav u misicima,ali takav nacin zivota ga je doveo do 220kg i na kraju je umro.
 
Нијо то ништа чудна кад толика људина поједе али када два човека од око 80кг седну млатну цело печено јаре од 12-13 кг за опкладу попију по 2л шприцера и онда на све то тепсију баклава и залију са пивом да им желудац проради. Устану од стола потапшу се по стомацима и кажу јбт могли би негде на ћевапе.
Ovo neka fora , shala , ili nešto treće ?
 
Ни шала ни фора већ истина, лично познајем једног актера те опкладе и нисам веровао у ту причу док се у једноме лову нисам уверио својим очима. Значи лик је сам појео роштиља колико ја не би за два дана али значи човек брицу из џепа и сецка комаде меса 1х1цм и полако жваће после друге вратне крменадле узима гутљај шприцера и наставља да тарупира роштиљ. Скоро два сата је јео без престанак и када је завршио узме пиво. Ја сам га гледао са одушевљењем и чуђењем где му је то стало ја сам тада имао око 110кг и појео сам две крменадле и био надуван да нисам могао зинути.
 
Nazad
Vrh