Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

У, види стварно! Ја тек око петог минута скапир'о да има ту и бецикли.

Него, виц.

Два рентгенолога раде и треба да направе снимак.
Бзззт! - зачује се рентген.
Гледа један од њих снимак и ништа не види. Зове ово другог, старијег рентгенолога: "Погледај, ништа се не види...".
Овај други поглед и каже "Па појачај мало..."
Онај први окрене некие точкиће и поново - бзззт!
Опет гледа и опет ништа не види:" Види ти ово - опет се ништа не види!"
Старији колега понови савет" "Појачај још мало".
Опет окретање точкића и поново - бзззт!
Рентгенолог погледа снимак и запањен примети не само кости типа кога су снимали, већ и неке малешне костуре који се држе за руке.
Сав у ребусу позива старијег колегу и уз "гутање кнедле" тихо пита: "Шта је ово..?"
Старији колега погледа снимак и прекорно пита младог колегу: "Па добро, зашто си толико морао баш толико да претерујеш са појачавањем? Ево снимио си и чак и децу из суседног вртића коју су васпитачице извеле у двориште у шетњу!"

:haha:
 
Evo jedan tužan.
Uhapsili su nekog starog čovjeka dok je pokušavao seksualno napastvovati jednu mladu djevojku.
Kad je sudac na sudu vidio tako starog čovjeka, koji je imao 84 god, smanjio je kaznu za silovanje na kaznu za napad mrtvim oružjem.
 
Da ima slicno . Covjek 80 g dolazi kod doktora na redovnu kontrolu kod koga je godinama na nekim terapijama za pritisak i slicno .Nije bio 2 g.
Kako si ?
Deda kaze , mogu reci odlicno za svoje godine .
Inace ozenio sam se prosle godine , mladja 40g i sad cekamo bebu .
Sta , kaze doktor , tvoje dijete ?
Da.

Slusaj , kaze doktor , da ti ispricam sta mi se desilo neki dan . Podjem u lov , cekale me kolege , i ja u zurbi umjesto puske ponesem kisobran ..
Kad sam bio sam u sumi , cujem susti nesto iza mene , okrenem se kad ono medvjed . Uzmem onaj kisobran u frci , nanisanim ,buum i medvjed pade.
Ma ,nemoguce rece deda , to je neko drugi sigurno ?
Eto... rece doktor.
 
Знаш како Пит, или је мој смисао за хумор дно дна, или је код тебе американизација бесповратно метастазирала, па више и не можеш да схватиш неки виц, а твој ниво хумора не сеже даље од Бивиса и Батхеда.
 
😂 Tu nema sta da se shvati u takvom, nazovemo ga vicu. Takvi vicevi posle 5 osnovne vise ne da nisu smesni nego zabrinjavajuce smesni za odrasle.
Kao drugo opet nesto deca se tu spominju!
I za kraj, mnogo je veca metastaza nastupala kod tebe sto se tice tih rusa, ti ne izlazis sa njihovih sajteva.
Pa Beavis and Butthead su strava u odnosu na tvoj smisao humora.
 
OK, 'ај мајсторе, почасти нас неким вишедимензионалним вицем за одрасле. Да видимо како прави виц треба да изгледа.

А ја улазим на све сајтЕве чије језике разумем и притом жалим што не знам још неке светске језике осим руског и енглеског.
 
Evo za tebe jedan Minimaxov, vic bez beze, kako ne bi daleko otisao od tvog nivoa!
Idu dva pasa, jedan se ceska a drugi poljska!
Tebi i ovaj verovatno je smesan!😂
 
Како одмиче дискусија, оно што постаје смешно си ти.

'Ај рођени, дај тај твој интелектуални виц за одрасле.

Аудиторијум трепи као да небо гори - чекају твој виц.
 
'Ај демагог, дај тај виц за одрасле, онај за после 5. разреда основне.

Немо' се вадиш и надговараш - дај тај добар виц који приличи одраслим људима.
 
Nisi ti za viceve za odrasle, neces ih shvatiti!
Aj ti jos neki, kidamo se od smeha!😀
Zanimljivo s kim se ja raspravljam po nekim temama. Polako pa izadje jasno na videlo sve! Intelegencija zavidna!
Aj u zdravlje!
 
У једном си у праву - полако све изађе на видело: моја интелигенција и твоја љигавштина.

'Ајмо референтна тачко за интелигенцију, дај тај виц за одрасле, па по цену да га не разумем.
 
Evo jedan aktuelan.
34a9ae8b94c3aae3b79c2dbf2d96c44d.jpg


Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Od tzv glupih viceva sto smo pricali kad smo bili djeca tipa : kartaju se dva solitera u podrumu i slicno ,.. jedini koji mi je bio simpatican je kad je krava pasla travu pored polja kukuruza , a bio avgust , plus 40 , tolko je bilo vruce da je kukuruz poceo da se koka i frcaju kokice . Krava pomislila da pada snijeg i smrzla se.
 
Nazad
Vrh