Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Ti si jedini gubidan na ovom forumu.Po cele dane samo guglaš i stavljaš gluposti na forum.Pametnije bi ti bilo da radiš nešto korisno jer od visenja na guglu nema koristi.
 
Ма пусти га. Него један мој згубидан... На послу.
d0526a5098e1911aa4b7a7b6d3fa62a6.jpg
 
Колико стоке имам у дворишту? Ајде напиши. Оно што сам поставио је један мој радни дан. Ја сам од 12 посвећен неким другим стварима, не трчим "трку пацова" ако знаш шта значи тај израз. Ниси први који је овако писао па се захебо.
Мој добромеран савет, фрустрације неко друго место. Постављање дијагнозе (без одговарајуће дипломе, звања) и осталих карактерних особина је законом кажњиво.
 
Napiši šta nije istina od ovog : da ne radiš ništa drugo po cele dane osim guglanja,da nemaš žensku,da za moje pojme pitanje dal si uopšte muško,itd.........
 
A po čemu si to zaključio? Čovek radi kao veterinar u firmi, a kod svoje kuće gaji stoku! Ne poznajem ga, ali sam toliko skužio sa foruma. Pa me baš zanima na osnovu čega si ti skužio da gugla po ceo dan?
 
Дукеј, нисам стигао баш до тог звања ветеринара, доста ми ветеринарски техничар, али сам доста научио. Па могу овде на форуму јавно и преко пп неке проблеме људима да решим.
За то форум служи.
 
Nebitno, poenta je da radiš i u firmi (na farmi), i kod kuće držiš dosta stoke. Ne sediš svo vreme pred kompom kako on tvrdi, ne znam samo na osnovu čega...
 
U jos jednoj temi sam zapazio da je prozivao coveka, iz cista mira.
Verovatno on jeste clan koji najvise postavlja klipove ovde sa yt, kome se svidja nek pogleda, kome se ne svidja nek preskoci.
Na yt ima brdo korisnih video klipova i mislim da tu provoditi slobodno vreme uopste nije lose, i ja sam jedan od tih...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh