Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

E stvarno ovi indijci mogu sve...

Ma savaka im čast. Dal bi im dao tvoj kombajn da ga transportoju Dunavom? :ROFLMAO:
Prednji točkovi preko nekih dasaka pošto su šine previše uske, a zadnji otišli malo ukrivo pa stoje na ivici šine. Jako malo fali da taj kombajn vrši alge do karaj zivota. :) S obzirom da im je to koliko vidim ustaljena praksa verovatno neki već to rade.


Ovi već vode računa o sigurnosti. Šine su šire, vezane da ne mogu da se razidju i postavljeno nešto pod točkove.

Mislim, koliko god da me povremeno oduševe time šta sve rade pomoću štapa i kanapa nikako nemogu da podržim ili da se divim načinu po kome Indijci, Pakistanci rade te poslove. Verujem da i nemaju reč za bezbednost na radu ili HDZ. Procedure i pravilnici su bačeni kroz prozor... Ne znam ajde mi i možemo donekle da ih razumemo, ali neki Švaba inženjer dobije osip kad gleda te snimke.
 
Indija, Pakistan... stvarno ljudi sve živo improvizuju i sve radi.
Kolko toga radi i kako radi ne znamo. Nisam ubedjen da sev od toga baš funkcioniše bez problema. Koliko vidim te snimke prave neke poznate radionce koji imaju ljude sa iskustvom i imaju neko znanje kako da to urade. Koliko je onih što se ne snimaju?
 
Moj utisak je da su oni opusteniji po tom pitanju htz , sigurnosti , rizicnih poslova i slicno , tj da je kod njih evoluisalo nekako grupna svijest podsvjesno a iz toga sto ih ima mnogo , grubo receno ko mrava , pa ljudske povrede i gubitke mozda nesvjesno ne dozivljavaju kao mi.
 
Sta ako......??? 🤔😁
dPz73b0.jpg
 
Nazad
Vrh