Zabava, smešne slike, video i ostalo.7 deo.

Trebao si pustiti celu epizodu, ovo je sigurno izvuceno iz kontesta. Dok smo i dok su nam deca gledala Kockicu bili smo daleko bolji i kao jludi i kao drustvo.
Naravno da je izvučeno iz konteksta :) .....u nekom moždanom folderu mi je ostala ova epizoda ali više mi je smiješna spontana dječija reakcija-"sad sam je..č ":ROFLMAO:.Samo je..ači piju rakiju
 
Fpry7_cWcAEtht9
 
I ko je iz Srbije odredio da se glasa za to ?.Da su pitali narod kroz neki brzinski sistem glasanja preko telefona sigurno ne bi bili za....
 
Ma zabavno mi kako se izdvojile drzave sa diktaturom ,al eto sto kaze arkadije , ako je tacno onda je dokaz da je i kod vas diktatura , to sto vodja radi suprotno od naroda
 
Момо, када се већ не устручаваш да износиш став и у теми у којој није за то намењена, рећићу ти само да је бурек јефтинији.
 
Veoma korisna namirnica a mnogoj djeci su tu prirodnu hranu ukinuli i uglavili im flašicu sa nekom hranom koju je neko propisao kao najbolja opcija i za majku i za dijete.
Poslije se čudimo što ima mnogo pijanica. Šta da rade ljudi kad su im oteli sisu a dali flašicu.:ROFLMAO:.
Taman kad su savladali pijenje iz flaše gone ih na odvikavanje.
A luda svijeta u ovo naše vrijeme:)
 
Nazad
Vrh