Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Неки" покојни Стивен Хокинг.....тај није пио испред продавнице али је могао да седи.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
За твоју информацију ја не читам по интернету сензационалне наслове да бих качио линкове, а и заболе ме да качим да добијеш на готово, твоје је да верујеш или не а не да подјебаваш.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Mislim da je jednom rekao da bi do 2600 trebalo na planeti da stojimo jedni drugima uz rame , ali daće vjerovatno prije toga vještačka inteligencija zamijeniti ljude , tako nekako.
 
Glupo je predvidjati bilo sta... nekada je bilo misljenje da u buducnosti nece biti ratova, teskih bolesti, a ono se suprotno desava
narod se vise kljuka lekovima nego pre 20-30 god a rat je vec posebna prica
 
За твоју информацију ја не читам по интернету сензационалне наслове да бих качио линкове, а и заболе ме да качим да добијеш на готово, твоје је да верујеш или не а не да подјебаваш.
Ne čitaš senzacionalne naslove, ali očigledno čitaš senzacionalističke...
Odakle ti to baljezganje da će na svetu biti 12-13 milijardi ljudi i da će 2/3 njih biti muslimani?
Matematika i zvanični podaci su mnogo više pouzdaniji od tih nepotkrepljenih fantazija kojima si bio izložen...

 
Како год.....веруј или не, рекао сам ти име тога што пије испред продавнице. Смараш са даљим подстицањем да ли је то тако или не. А ови твоји линкови су баљезгање по теми у намери да потврдиш своје мишљење а оповргнеш неког тамо који пије испред продавнице.
П. С. Нећу ти више одговарати на ово, и овако смо покварили наслов теме.

Послато са IQ1019N помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Potkrepio bi ti tu tvoju izjavu dokazima da ih imaš, ali pošto ih nemaš, kreće poznato srBsko spinovanje...
 
Ti se sprdaš, ali valjda znaš da se sistem ne može promeniti zamenom samo jednog čoveka...
 
8b322c26f494caf09cd95db16ec5d8d9.jpg


Послато са SM-A510F помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh