Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
f3a1f58187540fccc39f1b10e8b25704.jpg
 
Danas na kvantasu birkam kajsiju za dzem ( nisam uzeo , nekako mi jos nisu slatke , sacekacu ) kad jedan od

preprodavaca se snasao i na ovoj skapsi se rashladjuje

 
  • “Nikada neću zaboraviti kada su mi roditelji za rođendan doneli helikopter na daljinski ! Skočio sam od sreće! Poljubio roditelje i istrčao napolje da se igram !
  • Jurcao sam sa daljinskim u ruci, dok je helikopter gordo leteo u vazduhu!
  • Vikao sam, skakao, smejao se… još uvek pamtim tu sreću, tu radost ! A kada sam se naigrao, ušao sam u kuću, spustio moj helikopter, a onda ga pažljivo obrisao krpicom i stavio na sto.
  • Mama i tata nisu očekivali od mene da se tako pažljivo odnosim prema poklonu i to ih je činilo još srećnijim!
  • A kada su roditelji izašli na terasu, na svež vazduh, prišla mi je žena i šapnula na uho: “
  • – Je*eš mi mater ako si ti normalan!”
 
  • “Nikada neću zaboraviti kada su mi roditelji za rođendan doneli helikopter na daljinski ! Skočio sam od sreće! Poljubio roditelje i istrčao napolje da se igram !
  • Jurcao sam sa daljinskim u ruci, dok je helikopter gordo leteo u vazduhu!
  • Vikao sam, skakao, smejao se… još uvek pamtim tu sreću, tu radost ! A kada sam se naigrao, ušao sam u kuću, spustio moj helikopter, a onda ga pažljivo obrisao krpicom i stavio na sto.
  • Mama i tata nisu očekivali od mene da se tako pažljivo odnosim prema poklonu i to ih je činilo još srećnijim!
  • A kada su roditelji izašli na terasu, na svež vazduh, prišla mi je žena i šapnula na uho: “
  • – Je*eš mi mater ako si ti normalan!”
Zene su uvek u pravu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh