Zabava, smešne slike, video i ostalo...6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neverovatno ali istinito. Dakle ako se nekome objasnjava sta je vlada, cemu i kome je namenjena, na cijim i od cijih ledja zivi, doci ce se do takvog shvatanja kao sto je shvatio i vanzemaljac! Jako bistar vanzemaljac, koji je uz par pitanja ustanovio sta je ta vlada, iako mu nije jasno zasto je ona i potrebna kad radi suprotno od onoga sto zelimo mi koji je stvorimo!
 
Svet ....

Moskva -- Ruski avion presretač MiG-31 uspešno je presreo i uništio simuliranu supersoničnu krstareću raketu i to u stratosferi.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=07&dd=18&nav_category=78&nav_id=1283792



i mi ...

Beograd -- Kako javljaju "Novosti" na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla" jutros se dogodio sudar u kom su učestvovali avion i traktor.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=07&dd=18&nav_category=16&nav_id=1283845

Ili je i ovo pokazna vežba, avion uspešno presreo krstareći stelt traktor ....vozač traktora se uspešno katapultirao.
 
U nekada mocnoj VU Karadjordjevo je bio slican sudar, samo sto su ucrstvovala dva traktora u sred atara, tacnije na atarkom putu izmedju nigde i nikud.
Pitali ih posle zasto su se "crni" sudarili, a oni "mrtvi ladni (pijani)" rekose kako je sudar bio neizbezan.
 
Ova garant ima pantljicaru, a i pantljicara ima pantljicaru, a i ta pantljicarina ima pantljicara ima pantljicaru. Ja ovoliko ne pojedem za nedelju dana.
 
Pre dosta godina drugar prodao lubenice nekoj ženi iz neke strane države.Bilo nas je dosta na ispomoći oko pretovara iz traktorskih prikolica u kamione i na kraju kada smo sve završili seli da jedemo.Žena je sela za sto i za aperitiv omanula skoro flašu rakije i onda počela da jede.Pojela je dve krcate pradle prasećeg pečenja i popila gajbu piva uz to.Nikada pre a ni posle toga nisam video da neko toliko može da pojede i da mu ne bude ništa.
 
Jedan moj drugar u vojsci za jelo uzme jogurt i burek,smaze to pa ponovo u red ...kad je treci put doso primijeti ga neki glavesna pa upita.....koliko mos pojest.....
Ovaj rekne 10 komada....odvoje 10 komada bureka i jogurta a mora pojest inace osta bez odsustva...ovaj je vec bio pojo 2 komada i kad je doso do 8 bureka ono ni gore ni dole...Upita nadredenog dal moze krug oko piste i ovaj mu dozvoli.....pojede on to nekako i 7 dana ga je stomak bolio....inace..cova je visok oko 2 metra i sad ima sigurnih 130 kila

- - - - - - - - - -

Jedan moj drugar u vojsci za jelo uzme jogurt i burek,smaze to pa ponovo u red ...kad je treci put doso primijeti ga neki glavesna pa upita.....koliko mos pojest.....
Ovaj rekne 10 komada....odvoje 10 komada bureka i jogurta a mora pojest inace osta bez odsustva...ovaj je vec bio pojo 2 komada i kad je doso do 8 bureka ono ni gore ni dole...Upita nadredenog dal moze krug oko piste i ovaj mu dozvoli.....pojede on to nekako i 7 dana ga je stomak bolio....inace..cova je visok oko 2 metra i sad ima sigurnih 130 kila

bio sam prisutan kad je jednog kavgadziju odvalio...dva metra je cova letio u zraku i prvo mu glava pade na zemlju a onda noge,,,oziljak i dan danas nosi
 
Ladno se israo, da joj pokaže šta joj vredi yt kanal.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh