Zabava, smešne slike, video i ostalo...5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
42913-097ea9d8e3e6ea2ebfcd59aa03a43be0.jpg
 
INSPEKTORKA I SELJAK
Seljak sa Zlatibora došao u grad da proda proizvode sa Zlatibora, i viče on na pijaci ''ajmo narode Zlatiborac, sveže sa planine,...'', prilazi mu jedna gospođa i kaže ''ne možete gospodine tako da vičete'', ko ne može, poče on još glasnije ''ajmo narode Zlatiborac'', gospodine ja sam tržišni inspektor, zamolila bi vas da se spakujete i napustite prodajno mesto!
Zašto? - upita seljak začuđeno.
Pa, gospodine, vaša šajkača(kapa) je puna prašine, odeca na vama je prljava, na opancima imate balege iz štale,ruke su vam prljave, vršite nuždu pa posle takvim rukama dajete mušteriji da proba, vi ste izvor zaraze! odgovara ljutito inspektorka.
Pa dobro đospođo, kako treba da budem obuđen?
Treba vam bela kapa, bela kecelja, bele patike, varjaču da nabavite,sa kojom ćete mušteriji davati da probaju...
Pa dobro godpođo, jer mogu da ostanem sad, a sledeći put da dođem kako treba obučen?
Ne može! odgovara inspektorka ljutito
Sledeći put dolazi seljak beo kao mlinar. Prilazi mu inspektorka, i počne sa zadovoljstvom pohvaljivati seljaka, eto vidite gospodine kako možete doći prikladno obučeni, i ugleda kanapče koje viri iz seljakovih pantalona, pa ga upita ''zašta će vam to kanapče?''
''Pa gospođo rekli ste da ne smem da ga diram kad vršim nuždu, pa sam smislio da ga izbacim sa kanapčetom.''- odgovara seljak
Zaprepašćena inspektorka ga upita ''a kako ga vraćate?''
Seljak odgovara ''Pa kulturno sa varjaču..''
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh