Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mb0acZcveg8[/youtube]
Post je spojen: [time]1294986107[/time]
_________________________________________________
30vygjb.jpg
 
Nezadovoljan starim, kupi Džo novog petla za svoj ranč u Teksasu. Mladi petao, pun energije, odmah se dade na neumorno obavljanje poverenog zadatka. Ne bira on ništa, svejedno je l' koka, ćurka, patka ili guska. Gleda sve to stari petao pa se vajka:

Mladost - ludost, dokle će izdržavati taj tempo?
Posle par dana, u prašini nasred dvorišta leži mladi petao nepokretan, a na nebu iznad njega kruži jedan lešinar.
Stari petao mu priđe i zavapi:
Eto, znao sam! Šta ti je to trebalo, nesretniče? Ta tvoja mladalačka neumerenost koštaće te glave!
Na to mladi petao otvori jedno oko pa će poluglasno:
Psssst. Ćuti, matori... Još ćeš mi pokvariti priliku.
 
Nose Mujo i Haso akumulator od kamiona na punjenje. Mujo razmišlja naglas:

- Jest' težak ovaj akumulator bolan, ruke mi otpadoše. Što će tek biti kad se napuni! :D



Uhvatio Mujo medvjeda u lovu kad naiđe Haso, te ga upita:

- Kako si ga uhvatio bolan?
- Lako, pucao sam sto puta!
- I koliko si ga puta pogodio?
...- Nijednom, umro je od smijeha! :haha:
 
Najbolji vicevi o zemuncima!

1. - Nabavio zemunac novog psa,i sad on da ga pokaže pred prijateljima, da im pokaže šta ga je naučio...
Zemunac : Znači dodji vamo !
i pas dodje
Zemunac: Znači laj !
a pas će: Znači av !

2. - Svratio zemunac na šišanje, pa kaže brici: "Znači sa strane mi jebi kevu, a gore me ispoštuj"!

3. - Ide zemunac ulicom i pevuši: MUNZE KONZA.....SVI U TVORZA, MUNZE KONZA .....AL ZA LOMA

:ppozdrav:
 
Evo vica da Bosanci nusu "manje pametni", a da nasi politicari itekako jesu(misim nemo da se neko naljuti nikog ne vredjam :cao:)
Odu Dacic, Dinkic, i Tadic u Bosnu da love medvede.Nadju tamo u palaninama nekog coveka da im bude vodic.Odvede ih tako taj covek do neke jazbine gde je medved i kaze:sad vidi ovako ja bacam kamen na medjeda a vi bezite.Politicari se prvo cudili jer imaju puske al poslusali su ga.Baci tako ovaj kamen medjed ih povija i svi pocese da beze.Posle deset minuta trcanja Dacic se umori i kaze:ma daj da ga ubijemo imamo puske crko sam.Bosanac ce njemu:cut bolan i bez. Trce oni tako jos 10 minuta kad zastade Dinkic:ma nemogu vise ja cu da pucam.Opet Bosanac:ma cut bolan samo trci.Opet 10 minuta prodje stade Tadic:ma idi ti Bosanac u pi.... i opali iz puske i ubi onog jadnog medveda.Stade Bosanac i gleda ljutito svu trojucu: e mater vam vasu glupavu sad ga vi nosite deset kilometara do brvnare!!!!
:haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh