Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Malo pesme za nas paore

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=szT3IiSIpXg&NR=1[/youtube]
 
- "...man se brale politike,nema leba bez motike..."

Nema lakše zarađenog dinara,kao bavljenjem politikom.Garant.
Znam iz ličnog iskustva.
...

Lezi seljak na plastu sijena.Jednom rukom d*ka, a drugom zavija duhan. Komarac mu slijece na grudi,on ga spljeska svom silinom i izjavi:

-Eh sta ti je zivot nas seljaka. Seks,droga i nasilje.
 
Peceno prase

Priprema: Sastojci:
1.Kupite prase. 1 prase
2.Popijte jednu rakiju. koliko treba domaće rakije
3.Posolite prase.
4.Popijte još jednu rakiju.
5.Stavite prase u pećnicu.
6.Popijte još dvije rakije.
7.Stavite celzijuse na 375 pećnica.
8.Popijte jos 3 rakije čašice.
9.Uključite pećnicu.
10.Rakijte jos 4 čašice.
11.Prenite okrase.
12.Rakijte još bocu jednu.
13.Povijte pilo na prase.
14.Čašite još ulij rakije jednu.
15.Pecite rakiju još 4 sata.
16.Izvadite pećnicu iz praseta.
17.Ohladite da se prase pričeka.
18.Uzmite rakije još bocu jednu.
19.Isprasite sječe.
20.Stolirajte na servis.
21.Bogolite se mogu.
 
BEOGRAD, 29. novembar 2010
Srpska Agencija za strana ulaganja i promociju izvoza (SIEPA) zvanično će ovih dana održati svetsku promociju elitnih krava koje proizvode samo čokoladno mleko, milk šejkove, jogurt, kiselu i slatku pavlaku i sireve sa plemenitim plesnima.
U poverljivom dokumentu do kojeg je došao Njuz.net navodi se da će premijera elitnih krava biti održana na poljoprivrednom sajmu u Indiji polovinom decembra, kada će svetu biti predstavljene performanse stočnih grla iz kojih više ne mora da se muze mleko već finalne proizvode prave direktno u vimenu, posle čega farmeri dobijene proizvode pakuju i distribuiraju na tržište.
Njuz je kontaktirao izvore iz SIEPE i saznao da u poljprivrednim krugovima u svetu već postoji veliko interesovanje za napredne krave iz Srbije, uprkos činjenici da još nije ni bilo zvaničnih informacija o tome u javnosti.
- Javnost u Srbiji bila je mesecima u uverenju da je nestašica mleka veštački stvorena i da iza toga stoje nečiji finansijski interesi, ali sada sa ponosom možemo da kažemo da je to bila samo priprema građana za potpuno nov koncept u srpskoj mlečnoj industriji. Znamo da je građanima teško pala prividna nestašica mleka, ali smo uvideli i da su oni, sa druge strane, primetili značajnu razliku u kvalitetu ostalih mlečnih proizvoda u odnosu na raniji period i počeli mnogo više da ih kupuju. Indiju smo izabrali za svetsku premijeru jer je to zemlja krava, zemlja u kojoj je ta životinja svetinja, i zato smo smatrali da je to pravo mesto za premijeru naše apgrejdovane krave – rekao je Milorad Dapčević iz SIEPE.
Za razvoj napredne srpske krave najzaslužniji je farmer Milanče Beko iz Krčedina, koji se amaterski već godinama bavi i genetikom, tako da je pre godinu dana rešio da spoji te dve svoje ljubavi.
- Sve je počelo tako što nekoliko puta nisam stigao da pomuzem sve krave na svojoj farmi. Desilo se to da su one koje nisam pomuzao posle nekoliko dana počele direktno iz vimena da daju vrlo kvalitetan jogurt i sireve. Tada sam uz pomoć komšija Dragančeta počeo da sprovodim izvesna istraživanja koja su, evo sada, posle godinu dana, rezultirala gotovo epohalnim otkrićem – rekao je Milanče u izjavi za Njuz.
Prema njegovim rečima, unapređene srpske krave do sada su uspešno prošle testove za proizvodnju čokoladnog mleka, milk šejkova u tri ukusa, voćnih jogurta u četiri različita ukusa, jogurta, pavlake, kiselog mleka i devet vrsta sira. Trenutno se radi na osposobljavanju krava da daju i kefir i papriku u pavlaci.
Milanče Beko nije želeo da otkriva detalje svojih istraživanja, ali je rekao da su krave tokom istraživanja pretrpele izvesne promene u obliku vimena i ishrani, što je bilo neophodno da bi apgrejdovana krava davala, recimo, kvalitetno čokoladno mleko sa belgijskom čokoladom ili nekim drugim dodatkom. Prema najavama iz SIEPE, ove krave će se u slobodnoj prodaji u odgajivačnicama naći krajem sledeće godine i očekuje se da će izazvati pravi bum na svetskom tržištu stoke i mlečnih proizvoda.

:haha: :D
 
Nikola.KV je napisao(la):
@kombajner
Da je bio Bosanac gadjao bi je glavom,ovako samo nogom :haha: :haha: :haha:
:D

Vratio se Mujo iz Švedske, pa ga pita Haso:
- "Bolan Mujo, kako je tamo?"
- "Ma j*beš Švedsku, oni su 30 godina iza nas."
- "Pa kako to?", čudi se Haso
- "A j*bi ga, tamo se još uvijek dobro živi."
 
Hvalio se amerikanac bosancu kako ima ranč kojeg ne može za tri dana autom obići,
a bosanac će njemu :
" Im'o sam i ja tak'a kola, pa sam ih prod'o


Slovenac: - Šta radi žena kad dobije jabuku?
Mujo: - Ne znam ti ja , bolan!
Slovenac:- Napravi kolač od jabuke!
Gleda ga Mujo:- A znaš li ti šta radi žena kad dobije šljivu?
Slovenac:- Ampak, ne vem!
Mujo:- Sve radi, jarane, SVE!!!!!
 
Krenu bosanac u Nemacku na rad,i pita redom decu sta da im kupi kad se vrati.
"Meni babo da kupis bicikl" kaze najstariji."hoce babo,kupice ti" odgovara ovaj.
"Meni babo da kupis lutku Barbiku" moli ga cerka."Hoce babo,ceri moja kako nebi."
"Meni babo da kupis dva jaja" kaze najmladji.
"Sta ce ti sine dva jaja,reci sta bilo,donece babo sinu svom".
"Donesi ta dva jaja,da kompletiram k...c koji cemo da dobijemo kad se vratis".
 
SRBIJA, 15. novembar 2010, (Njuz) – Neočekivani talas lepog vremena iznenadio je srpske putare, koji već nedeljama čekaju da kiša, poledica, bljuzgavica i sneg konačno stignu do naše prestonice i zateknu ih nespremne. Iz direkcije za puteve kažu kako su pripremili veće zalihe soli nego proteklih godina, ali da su one počele da propadaju zbog neočekivano visokih temperatura, tako da se očekuje da će sneg i ove godine izazvati pravi haos, kako na ulicama glavnog grada tako i širom Srbije.

Predstavnik za štampu direkcije za puteve kaže kako je sada već jasno da će sneg u decembru zbog zakasnele reakcije putara prouzrokovati velike probleme vozačima, ali da je dobro što o tome saznajemo mesec dana ranije, umesto na sam dan padanja snega, kao prethodnih godina. Putari su stoga, iako potpuno nespremni za velike količine snega koje će u decembru a ne u novembru ove godine pasti na srpske puteve i izazvati totalni kolaps, potpuno spremni na besnu reakciju vozača.

Predstavnik direkcije kaže kako se to moglo izbeći da je samo sneg pao ovih dana a ne u decembru ili januaru, i poziva građane da svoje uvredljive opaske već sada upute na adresu direkcije kako bi ih u decembru bilo što manje na dan kada sneg zaista bude pao.

U nekoliko gradova lepo vreme je dočekano spremno, jer su putari očekivali da ih sneg iznenadi već u novembru i shodno tome nisu ništa pripremili. – Ovo i nije tako loše. Zamislite da smo izašli na ulice, kao što znamo da jesu u par opština, sa razgrtačima snega i počeli sa distribucijom soli po kolovozima a napolju 20 stepeni? Mislili su da su konačno spremni, nabijali nam na nos što oni imaju sve što treba za sprečavanje kolapsa saobraćaja, ali ko se poslednji smeje, najslađe se smeje – rekao nam je Svetolik Bančić, vozač razgrtača.

Lepo vreme u novembru nije zateklo samo putare, već i veliki broj mrzovoljnih meteropata koji će morati da se strpe još koji dan pre nego što počnu da kukaju zbog zime kao i svake godine.

Viktor Marković "Njuz"
 
2h4dedv.gif
 
2gt111c.jpg

:udri:
A ovaj duhoviti Zagrebčanin sprečio da mu "Spajdermen" iz Zagreb parkinga ne odnese auto.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tNmfj71nIFY&feature=player_embedded[/youtube]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh