Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro došli dobri ljudi, lepo je videti da nas ipak ima u ovoj zemlji :ppozdrav:
 
Procveto nam forum sve lala do lale :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: Jos samo koju sosu i okiceni ::vino:: Hitamo u prolece :D :haha: :haha: :haha:
Dobronamdosle novajlije Pozdrav i ostalima :veseljak::
 
Svim novajlijama na znanje. Svima onima koji su dosli na forum od mog zadnjeg javljanja u ovoj temi zelim dobrodoslicu i da budu sta aktivniji.. Zivi zdravi i veseli bili :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Pozdrav svima na forumu. Član sam od juče i izuzetno mi se svidja forum.
Inače sam iz sela Petina kod Kruševca. Diplomirani sam inženjer stočarstva i zaljubljenik u poljoprivredu i stoku.Živim u Zemunu dok su moji u selu. Imamo gazdinstvo oko 4 ha obradive zemlje i 4ha šuma. Bavimo se proizvodnjom kupine, oko 20 ari a posedujemo mladi zasad domaćih(autohtonih) sorti jabuke poreklom iz mog kraja, oko 40 sorti na 50 ari. Ove godine kalemim i stare sorte kruške i podižem zasad. Inače svaštarimo kao i svi u ovom kraju. U slobodno vreme sam zaokupljen projektom da oformim jato svrljiške kokoške i pregovaram da nabavim svinje domaće rase, resavke . Zaboravio sam da kažem da imamo kravu za mleko i sir za svoje potrebe a ono što pretekne proda se na pijaci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh