Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bolje vas nasao... :ppozdrav:
 
Zdravo svima,ja ću verovatno više čitati ,a manje pisati na forumu. :cao:
 
Ajd reću i ja koju o sebi, jel. Živim u Vinkovci, gradu na Bosutu. Bavim se poljoprivredom, većinom voćarstvo (višnje, jabuke, kruške) i nešto malo ratarstva. Poljoprivredu volim i sretan sam što se njome mogu i baviti.

Pozdrav svima. :cao:
 
Pozdrav za nove članove i dobro došli. I dovoljno je da u profilu napišete lokaciju i ona će biti ispisana ispod vašeg nicka u svakom postu. Tako da će oni koji čitaju postove, moći otprilike da se orijentišu. :cao:
 
Pozdrav svima,
zovem se Ogi i bavim se plastenickom proizvodnjom. Sve pohvale za forum ::traktor::
 
Zdravo svima!Zovem se Ivan i iz Stare Pazove sam!Ukratko jeste ali da vam se predstavim jer sam novi na forumu!Pozdrav!
 
Pozdrav Ivane i dobro nam došao :ppozdrav: prebacio sam ti post ovde jer tamo gde si se prvobitno predstavio je podforum za malo opširnije i detaljnije predstavljanje, pa kad budeš imao vremena napravi tamo svoju temu :cao:
 
Pozdrav svima, zovem se Stevan i živim u Banatskom Dvoru. Bavim se ratarstvom i govedarstvom. Po obrazovanju sam dipl. ing. mašinstva.
 
Zovem se Stojan zivim i radim(poljoprivredu)u Zablju u Vojvodini.Zelim da podelim (i uzmem)znanja na ovom forumu.Pozdrav svima. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh