Vremenske prilike u 2026. godini

Ћаци Rhmz . Danima drzi vlaznost vazduha u Kikindi od 100% . Ali vazno da sutra Beograd nije u crvenom alarmu .

Screenshot-2026-06-26-10-34-20-777-com-android-chrome.jpg
 
Пази ово, сутра за београд жути, наранџасти аларм за температуру а код мене црвени аларм . Као биће овде топлије него тамо на оном ужареном асфалту. Још чекам неког генија да ватрогасим камионима покушају да охладе улице...

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Najgore sto ce sutra neko manjkati . Aj da dolaze sve mladi pa nekako a ne stariji i vec bolesni ljudi . Zamisljam starije ljude iz Vranja koji ce u krs autobusuma dolaziti , biti parkirani na 5 km od skupa pa pesaka do Skupstine .
Mada kada bolje razmislim ko se upusti u takvu avanturu i ne treba da me bude briga . Nadam se samo da ce poneti trakicu od Bogorodice jer ce ona uciniti cuda .
 
Пише се и о организованом превозу аутомобилима. Ако не ради клима и заглаве у гужву може бити свашта.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Ћаци Rhmz . Danima drzi vlaznost vazduha u Kikindi od 100% . Ali vazno da sutra Beograd nije u crvenom alarmu .

Screenshot-2026-06-26-10-34-20-777-com-android-chrome.jpg
Да си овде видео би да је стварно велика влажност, нисам мерио али се јако тешко дише већ неколико дана.
 
Да си овде видео би да је стварно велика влажност, нисам мерио али се јако тешко дише већ неколико дана.
Vi ste onda iz Kikinde za Ginisovu knjigu rekorda . Dobro ste zivi . Kada ubacis te podatke u kalkulator dobijes ovaj subjektivni osecaj . U stvari i nije tako bas strasno . 46 stepeni je subjektivni osecaj na 33 s i 100% . Ali opet veruj da rhmz gresi .
 
Vi ste onda iz Kikinde za Ginisovu knjigu rekorda . Dobro ste zivi . Kada ubacis te podatke u kalkulator dobijes ovaj subjektivni osecaj . U stvari i nije tako bas strasno . 46 stepeni je subjektivni osecaj na 33 s i 100% . Ali opet veruj da rhmz gresi .
А ти си стручњак, метеоролог? Ја имам такав утисак. Ако ниси како знаш ко износи тачне или нетачне податке?
 
Nisam strucnjak . Ovo je cista logika a ja sam za logiku mastermajnd . Aj u jednu crvenu da je rhmz ћац udruzenje .
Imam komsiju, zavrsio meterologiju u bg na fizickom fakultetu. Zvali ga pre par god da ide da radi u rhmz nije hteo, kaze radi se od pola 12 do pola 1, ubace u neke strane modele parametre i izlaze posalju negde i to je to.
 
Nazad
Vrh