DraleTD
Član
Не знам на ту страну. Знам да је ту око депоније врбашке добро падала сада да ли је дохватила до вашег атара не знам.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Tako je i kod nas bilo 22.06.50 литара!!! У појединим деловима атара. Овде можда 5 литара. Невероватно која разлика у мање од 10 километара ваздушне линије.
Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
Čini mi se da je vise dobilo tamo ka ČalmiPromašila nas,ne puna litra.
Kod zadruge u Čalma de Majorci izmereno 40 l.Čini mi se da je vise dobilo tamo ka Čalmi




