Vremenske prilike u 2026. godini

Večeras je u drugoj turi palo još 5l tako da je konačni bilans za danas 21l (kod mene u dvorištu).

Ako je makar polovina od toga pala na njive (a njive su mi na sredini između Vrbasa i Srbobrana, a kako Drale kaže u Vrbasu je bilo 10l) ja bih bio zadovoljan.
 
Kažu u Plandištu danas 30 l i navodno grad ko ping pong 10 minuta. Navodno u delovima sve potuko.
Ne znam dal je istina. Ovde bilo par litre bez belaja.
 
Неједнаке падавине, колико чујем на појединим деловима био прави потоп, вода текла путем. Овде у селу можда која литра.

Послато са 2406APNFAG помоћу Тапатока
 
Ide neki dobar oblak ka nama, ali će uhvatiti samo istočni deo sela (i atara). Gledam sa prozora, na istoku je skroz zapušeno a na zapadu sija sunce.

edit: mini pljusak jer je ovde sama granica oblaka, istočnije prolazi glavnina oblaka
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh