Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja je obožavam, kroz neki veliki prozor, gledajući na sneg i minus 10 iz bazena s toplom vodom kroz taj ogromni stakleni zid

Šalim se, volim zimske čarolije, al da je nezgodno i pravi probleme na 100 načina - tačno je.

Kažu, zašto su Skandinavci vredni, a Afrikanci lenji (uglavnom)?
Pa ovaj gore od kad se probudi mora da nabavi ogrev, mora rokne medveda za hranu i odeću, mora da pravi nešto za prebivalište...

Ovaj dole, uzme list koji je sam pao, okači ga na mukicu, otkine bananu, kokos koji je pao i - u ladovinu.

I tako od postanja.

Naravoučenije - bolja je zima, drži ljude u treningu, da se ne olenje
Koliko ima Afrikanaca svetskih prvaka u raznim sportovima a koliko skandinavaca???. Trebalo je pobeći od lava. :ppozdrav:
 
Данашња забава.
ef5ca2b4bd4b8b41313a7e65ad2c750a.jpg


Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Ставио ламелу на леви точак, сад вуче са 5%, сутра ћу да је притегнем.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Mirko kupiš kineza od mene,da vidiš šta je prednja vuča i kako se čisti sneg...doduše mi nismo za 10g imali snega koliko ti za mesec dana. 😁
 
Mirko kupiš kineza od mene,da vidiš šta je prednja vuča i kako se čisti sneg...doduše mi nismo za 10g imali snega koliko ti za mesec dana.
За снег нисте компетентни, само рус долази у обзир. Снег је врло зезнут материјал, чини се лак и мекан, али ако је температура око нуле збија се испред раоника и претвара у лед. Ако је температура -5 и нижа нема проблема само пршти. Треба да се чисти док је свеж, кад се слегне не иде.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Već nekoliko puta do sad sam ti rekao "kapa dole"...
Zadnjih x godina da decu ne odvedem na zimovanje ne bi znali šta je sneg i sankanje...
Al svakako ne sumnjam u sposobnosti mog kineza...😁
 
Верујте да ни наша деца не знају да се скијају. Задњих неколико година није било снега довољно за скијање, раније би снег пао ових дана и само би следећи падао преко њега па све тако до марта.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh