Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Urnisa nas,vetar, uzasan.Celu noc cu stavljati crepove,cisa pada,grane na orasima pokidane sreca barem ima struje i vode (i interneta:)),pauza da se napuni baterija i ponovo gore.Atar nam je sigurno skroz najebao,zbogom suncokretu.
 
Ako je Torak pokisnuo onda molim ARKADIJA da se javi i podnese izveštaj. 😏
2-3 litre u vrh glave 🤣
Salu na stranu bilo je zajebano . Pada jos uvek kisa pa nisam jos uvek izlazio napolje . U medjuvremenu da smirimo zivce .
IMG-20230721-213035.jpg
 
Polako slabi cini mi se, kisa pada malo vise ali nije neki intenzitet. Vetar se malo umirio, ima nalete povremeno ali nije tako opasno cini mi se.

Inace danas sam obilazio kukuruz i ima polomljenog od prosle oluje ali ne mnogo, suncokret nisam gledao.
 
Kod nas opet olujni vjetar na nekih 8 9 minuta.... Opet curi u, sobe voda jer je krov raskriven......
Od njiva ako, sad sta ostane treba im dati orden..... Palo je i 25 lit kise. Kod kolege Pajdasa je ziva katastrofa na onim slikama kod nas ni 30% nije tako lose a nnjive zaboravimo no strojevi i hale su citave hvala Bogu. Pajdas odakle si tocno? Vas je unistilo ove godine..... A cujem jako, puno opcina je nastradalo, u, Rh. Pricam sa kolegom iz Gibarca, oni su danas isto jako gadno prosli sa olujom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh