Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strasna kisa sa vetrom,moguce da je negde bilo i leda,ispaljene su rakete
Mislim da ni jedan jecam nece ostati gore
Negde je definitivno bilo leda (možda žedničani, Čantavir... ) jer smo i mi čuli rakete. Kod nas je danas u više navrata paduckala, malo. Ni ne gledam više u kišomer. Ionako je u avliji jedna slika a u ataru druga.
 
I ajde sad ti pokosi


VREME-NAREDNIH-15-dana.jpg



Vreme.jpg


A da ne prođeš ovako

Evo kakvo je stanje kod nas na njivama i putevima, jednostavno zemlja je kao sundjer vise nema mesta da upija...
8a5f27776c0a85a7721238ca0487f062.jpg

Gledam ječmove i pšenice, i bez grada ni našta ne liče, požuteli od vlage i u zemlji i u vazduhu, očekuje se da uskoro proklijaju ....
 
Poslednja izmena:
Prekljuce nas zakacilo 30 i kusur litara, sad potop u pravom smislu reci sa po kojim zrnom leda. Svaki boziji dan pada. Katastrofa majke mi.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
U mom kišomeru samo 1l. Sve je otišlo južnije od kanala. Još uvek moj deo atara nije dobio neku zglavnu kišu, nije baš da mi je i nužna u ovom trenutku (zbog paranja), ali ja sam po pitanju kiše uvek za varijantu daj i samo daj još... :)
 
Ово је од данас. У селу и није толико пало кише. У атару земљу вода носила земљу. Код прве слике сам заглибио...
9c1dc69021042a270417cd8f73c01a17.jpg
7e0a71b0ef572d72801a01a33f067053.jpg
 
Пљушти, већ пола сата, нема града, испалили су неколико ракета. Небо је било потпуно црно од облака, онако као да ће смак света.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh