Vremenske prilike u 2023-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kiše treba, da pada po malo svaki dan čitavu "zimu" (samo je naziv ostao), ne bi preterala.
Ti što sad seju komotno su mogli i jare sorte pšenice posejati. Primerenije datumu, a od normalnih zimskih uslova izgleda ništa. Može proleće da nastupi.
Biće nje medjutim tamo pred setvu i u setvi da "ožeže" neki dobar minus, čisto da je ne zaboravimo.
 
neznam koja je fora ali bukvalno svaki treci je u nekoj vrsti gripe-prehlade sta li je vec

dvoje imaju i ozbiljnu upalu pluca

vreme je katastrofa za ovo doba godine a po prognozi od nekog minusa ni na vidiku bar jos nedelju dana
 
Isto, od srede me drži. Temperatura, kašalj, malaksalost, mučnina, povraćanje, ali interesantno prvi put u životu bez curenja nosa u ovakvim situacijama... Sad više nemam temperaturu, ali kašalj ubija.
 
Kod mene cela porodica vec nedelju dana, nas 4 oro u kuci svi kaslju blage temp nos curi, svi slomljeni pod antibioticima i inhalacije svaki dan. Nocu me bol u grudima od kaslja budio, suvo grlo bol ne mogu da progutam pljuvacku. Drzalo nedelju dana nas, sad popusta....
 
Isto i ovde, svi bili bolesni. Ja normalno najgore prošao, već više od 2 nedelje kašljem kao sumanut. Šlajm gust kao pihtije. Već razmišljam otići snimiti pluća, da nije ne daj bože nešto drugo u pitanju....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ako neko pročita ovo eto nama navodne "korone" u rikverc.

Ajde da ja promenim malo, kod mene u porodici poslednjih dana je svima povišen pritisak a niko nema simptome prehlade.
 
Jutros -1. Nisam neki ljubitelj ciscenja snega po dvoristu za funkcionisanje i odmrzavanja pojilica, vise sam ljubitelj vecitog proleca ali valjalo bi u januaru jedno 20tak cm snega i 10tak dana minusa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh