Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni vremenska prognoza AgroSens-a.
 
Nazalost sve gore pobrojane omanule, kise niti da pokupi prasinu u mom kraju a sva prilika da je ni naredna 2-3 dana nece biti


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Pa nzm,duvao je vetar u Padini/Kovacici/Crepaji ,a dobili su vise kise nego kod nas ....nzm koliko je ovde palo ali nista posebno,za sad nadam se.
 
3l jutros. Od Smedereva do Surcina padala bas jakim intezitetom i oko 12h i sad oko 17h, onako je potrebno svima nama trenutno. Razbacao sam KAN u psenicu, znao sam da ce u poslednjem momentu da omane
 
Nemas srece, pre par sati sam isao prema Prnjavoru, u Hrvacanima pljustala, u Prnjavoru po koja kap dok u Derventi nista nije palo, ljudi siju kukuruz pored puta
Ipak mislim da ce biti vise padavina u petak i subotu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
 
Nemas srece, pre par sati sam isao prema Prnjavoru, u Hrvacanima pljustala, u Prnjavoru po koja kap dok u Derventi nista nije palo, ljudi siju kukuruz pored puta
Ipak mislim da ce biti vise padavina u petak i subotu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
Nemam ja sreće od kada sam se rodio. Ne znam samo što se vratih zemlji kad sam jednom bio batalio
 
Nemas srece, pre par sati sam isao prema Prnjavoru, u Hrvacanima pljustala, u Prnjavoru po koja kap dok u Derventi nista nije palo, ljudi siju kukuruz pored puta
Ipak mislim da ce biti vise padavina u petak i subotu

Sent from my SM-A315G using Tapatalk
U klasnicama su pune lokve vode...nas ovdje je zaobišla...kako vi prođoste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh