Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi sta ce biti objasnjenje kad i danas ne bude to sto su svi najavljivali.
Ili je mozda najava bila nerealna i preambiciozna po ugledu na vlast.
 
Danas pre podne idem iz rumenke,u rumenci rominja na ulazu u ns kod matijevica provala oblaka a na klisi kod najlona suv beton. Kako onda da znas gde koliko palo ni kimi nemoze znati,kod mene u selu par kapi al mogu se nadati da na neke parcele palo vise

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kaže tazbina grmi i puca kao na ratištu.

Biće dobro Paore, polako samo tek je podne.
Nema straha od velike vrućine Slobo, sve ostaje tu oko proseka.

A ovi doktori iz RHMZ-a stvarno ugasite iz zbirne kompozitne slike radar Samoš, stvara utisak kao da smo u prašumi Amazona sa intenzitetima odraza..
 
Kod mene je prošao oblak sa 3-4 kapi/m2. Vlažnost vazduha po instrumentu u sobi je skočila na 15%, prethodnih dana kad je instrument pokazivao 10% lako se podnosila vrućina, sa 13% je već bilo znojanje, a šta će sad biti videćemo - bar je temperatura pala na 30...
 
Ovde naišao neki oblak, porosilo malo i to je TO... Čujem da grmi severno od mene, ali mi se čini da neće ništa ka BG-u, ode sve u stranu ka Rumuniji...
 
Између Врбаса и БД Поља леп пљусак. Врбас пустиња, али кажу стари људи биће боље догодине. 😊
 
Al’ ste nestrpljivi, polako tek sad ce da se formiraju ti iznenadni oblaci kao ovaj sto se oko Sente formirao. Padavine su predvidjene od 12-19h tako da videcemo jos… definitivno ce biti dosta mesta sa 0L, ali bice nekome i lepe kise…. Pricekajmo pa cemo videti.
 
Meni izgleda da nece biti uopste kise. Ti oblaci jako brzo idu a i obilaze nas svakako. Gledam oblak kod sente sto se formirao. Presao je preko nas i onda poceo da se povecava i da luduje a kod nas ni kap nije pala… da covek ne poveruje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dukej, mislim da se Srbobran neće proslaviti danas, nedovoljno samo. Kod northarmy-a tek tankosava.
Opali pljusak sa malo leda u Plandištu, grmi na sve strane i po satelitu u toj oblasti rastu oblaci kao pečurke.
Opuštencija, navikli smo već da nam bude nedovoljno...

Mart 2022:

31.03. ---- 1

April 2022:

01.04. ---- 1
02.04. ---- 3
10.04. ---- 6
22.04. ---- 13
23.04. ---- 1
26.04. ---- 4
27.04. ---- 5
28.04. ---- 2

Maj 2022:

10.05. ---- 2,5
17.05. ---- 3
18.05. ---- 2
22.05. ---- 1
26.05. ---- 5
28.05. ---- 9
30.05. ---- 3
31.05. ---- 4

Jun 2022:

08.06. ---- 2
10.06. ---- 2
17.06. ---- 2
23.06. ---- 9
25.06. ---- 13,5

Jul 2022:

02.07. ---- 8
09.07. ---- 1,5
16.07. ---- 4,5
 
Kaže tazbina grmi i puca kao na ratištu.

Biće dobro Paore, polako samo tek je podne.
Nema straha od velike vrućine Slobo, sve ostaje tu oko proseka.

A ovi doktori iz RHMZ-a stvarno ugasite iz zbirne kompozitne slike radar Samoš, stvara utisak kao da smo u prašumi Amazona sa intenzitetima odraza..
Nije bas tako jako,ali pucka u daljini...po radaru deluje vec pola sata kao da je potop...a nije ni litra pala...u cemu je fora?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh