Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bar da rashladi..
f227b1cce4e50c12c9a441d350845c18.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Daj boze

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Dva modela daju padavine i za srijedu a dva ne daju nista samo oblacno..pogoditi nije tesko koja dva ce da budu u pravu..hehe
 
Eh,kod vas ce pomoci jer ste dobili onu veliku kisu pa su soje jos djene djene sto bi rekli,a kod nas samo soji na boljoj zemlji,i to se iskreno nadam da ne gresim,dok soja na losijoj zemlji,nzm sta ocekivati,iskreno bih voleo i njoj da pomogne ko ima soje....Kukuruz sam otpisao skroz,ne verujem da ce biti ista da se vrsi,100% povrsina dovidjena,vise luck next fuck.... year.
 
Kod nas buse bunar novi za selo,nisam jos nikog nista pitao,nzm jel su nasli vodu,ili naftu mozda :ROFLMAO: ....burgija oko pola metra precnika.
 
Beše danas pretoplo. Ali čini mi se,da se ne bavim poljoprivredom,ne bi mi toliko smetala vrućina. A ovako...
 
ma normalno da ona kad tad mora da padne ali neka pomoc posle jos gotovo nedelju dana ovakvog vremena
opet verujem da na nekim mestima i zaista moze pomoci ali opet 70% mislim da je kraj
ipak je to jos 5-6 dana ovog przenja
kod nas se evo drugi dan silaza uveliko radi a u ponedeljak nema ko nece biti na njivi i silirati
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh