Vremenske prilike u 2022-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cuje se grmljavina iz daleka ali mislim da je vec otisla preko granice
 
Opstina Plandiste ce izgleda gadno nadrljati...kako duva nije normalno...kisa nesto u naletima.
 
Grmnjavina daleko se cuje, seva svuda okolo, vetar pojacao a ni kapi kise jos uvek!
Po radaru rain viewer kisnemo vec pola sata!
U medju vremenu pojacao vetar!
E sad je zagrmelo u blizini!
 
U Plandištu i grad javlja tazbina.
Pobogu Peet pa jel realno?Ja na koordinatama Lokvi videh crveni odraz na radaru.

Sabija ga sad pred Karpate samo tako, čitav krak se otvorio uz granicu od Vršca ka Beloj Crkvi.

Savo, taj deo je najviše ispalila, kolko vidim biće neka sita još jedno sat i onda sve staje.
 
Udara ovo na Zrenjanin samo tako, kasnije i na Arkadija i dalje na jugoistok ka Vršcu prateći granicu.

Čini se da je u Kaću sistem ispred nosa, samo mi on još fali da ga zahvati bolje. Sektor oko Vrbasa je zatajio.
Samo se razduvalo i malo sevalo u daljini na nekih sat vremena. Bilo je i koja kap na krovnom prozoru i to je to. Čekamo sad subotu da vidimo da li će i to da dodje do nosa...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
@Kimi pogodio si kretanje oblaka za danas... cinilo se da je islo dole ka nama ali stativa.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Očekivanje:
verovatnoce.png



Realnost:
Screenshot-2022-05-26-001042.jpg



Najveća greška definitivno sektor baš od Kaća ka Vrbasu.
Seveni i centralni Banat savršeno skinuti. Rupa oko Apatina i Bezdana savršeno skinuta, kao i sterilna zona zasad bliže Savi i Dunavu. Sektor Vršac-Plandište isto sasvim korektno skinut.
U sektoru bliže Savi i Dunavu biće do jutra sporadičnih ćelija.
Generalno okej prognoza, ali naravno daleko od savršene kakva se sigurno neće nikada ni dati.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh