Vremenske prilike u 2020-oj godini

Kise, bar do avgusta kod nas nece biti, a izgleda i do novembra. Vec je jako lose, a sta ce biti za 10ak dana 😬😬😬
 
Livade,al od čardaka na tamo je jače padala. Ja imam u 6 - tu duž tamo gde ima Milić, Kasijan, Raka. Jedva otišao jugom al jedva, juče su neki probali pa stigli samo do čardaka i vratili se nisu mogli dalje.
 
Za moj kraj je najava da će večeras-noćas da bude kiše i sutra pre podne. Aj da vidim koliko će to biti. Iskreno zbog žita mi ne treba. A što se tiče kukuruza neće mu faliti da sad dobije 20l. Taman da malo nadoknadi ono što je isparilo ovih dana kad je bilo 30+. A kad bi je bilo za petrovdan onako muški do 50l onda bi to bio pravi berićet. Ali ovo su samo nagađanja i razmišljanja ( da ne misli opet neko da je ovo fontana želja od mene).
 
Već par dana Kikinda i okolina najtopliji u zemlji .Od ranog jutra prži.
 
Kod nas danas 34 stepeni barem da drzi tako 5 dana bilo bi idealno da se skidaju usevi.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ako stignem da stavim sliku od danas kad sam prskao grinje ubsoji . Pukotine da moze kutija cigareta da propadne . Ovo nocas sto nam se prijice ako promasi bice lose.Dje da nadjem ciganku nocas ?
 
Nazad
Vrh