Vremenske prilike u 2020-oj godini

Od jutros do sada nakupilo se 13 litara iz ne znam ni sam koliko naleta.Bilo je i sitnog grada ali na sreću kratkotrajan sa kišom.Zahladilo je poprilično i hladno je kao u betonskom svinjcu.
 
Kod nas jutros nepune 2 litre, a popodne nemerljiva količina. Maj za sad izgleda ovako:

01.05. --- 3l
02.05. --- 5.5l
06.05. --- 6.5l
14.05. --- 1l
19.05. --- 12l
24.05. --- 2.5l
26.05. --- 2l
 
Kako ce se kasnije pricati bajke o agrotehnici a ustvari veliki deo prinosa ce se moci pripisati ovoj kisi. Mi smo ove godine teska pusiona sa padavinama, april i maj zajedno 33l iz 100x, i sad vec postaje veoma kriticno.
Prosle godine april 44l, maj 143l, jun 134l pa nas je opet sprzilo u julu, kako ce biti ove godine posle ovako malo padavina ostaje da vidimo ali male su sanse da ce biti dobro.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Kako ce se kasnije pricati bajke o agrotehnici a ustvari veliki deo prinosa ce se moci pripisati ovoj kisi. Mi smo ove godine teska pusiona sa padavinama, april i maj zajedno 33l iz 100x, i sad vec postaje veoma kriticno.
Prosle godine april 44l, maj 143l, jun 134l pa nas je opet sprzilo u julu, kako ce biti ove godine posle ovako malo padavina ostaje da vidimo ali male su sanse da ce biti dobro.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
Padaće u julu. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh