Vremenske prilike u 2020-oj godini

Dva puta krenula pa stala. Zaliva folijarno.
 
Ako nas ovo do Djurdjevdana ispromasuje jebali smo jeza u ledja za psenice.
Ajd ove jare kulture koje su nikle kako treba imaju lufta da cekaju kisu ali psenica :oops::oops:
 
Zadnji voz ako ne padne do Djurdjevdana, onda stvarno od nicega nece imati nista. Kod mene navodno telefon pokazuje za sutra 9.5l videcemo dal ce iole od toga nesto biti
 
Nista od kise za vojvodinu.To sto modeli pokazu 7 lit to su uglavnom suvi oblaci.

Bice tu kise prema Ns ka HR granici
 
Zapamticemo ovu godinu, zito u 3 lepe, suncokret nisam jos ni sejao suvo.Padavine za sutra smanjili sa 7-8 litara na dve litre i narednoh 7-8 dana koliko dobaci prognoza nista nema

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja ne mogu da biliv jbt.. Oprao kola, pokosio lucerku, skakao golišav po ulici, traktor ne da sam oprao već polirao. I opet ništa.,
 
Bice kod tebe ovih dana.Ali plasim se jer iz izlaza u izlaz modeli jos smanjuju padavine...jos i ako sutra umanjuju to onda nece biti nista.
 
Ja sam se nasao u cudu, pokosio lucerku i izneo je iz njive a nije pokisla. Doduse imam jos 3,5ha da kosim mozda tad razbijem maler :osmeh: :osmeh:
 
Za veceras javljaju provalu oblaka,od severa ide prema nama i valjda ce se obistiniti to

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pada vec 3ci put. Koliko je napadalo ne bih znao reci. Ali grmi i pada za sve pare. Haleluja!
 
Nazad
Vrh