Vremenske prilike u 2020-oj godini

Ima li neke promene u ovo tmurnom vremenu. Da li ce da krene ka zimi i snegu ili ce barem da se javi su sunce. Ovo je sumorna Banatska jesen bas bas.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Pratim nekoliko evropskih prognoza...BBC ima relativno dobru predikciju...ali sve govore o toplijem vremenu od ponedljka...do subote (26.12.)Temperature od 9 stepeni do čak 13 (sreda) uz povremenu kišu...
 
Kažu da će biti lepo vreme do sledećeg petka kad se očekuje kiša. Snega nema ove godine. Tek, možda, u januaru.
 
Da, prognoza je bila tačna...u sredu čak do 15 stepeni, od subote pad temp. na planinama sneg, u nižim susnežica i sneg...Od ponedeljka opet porast i prilično toplo za kraj decembra...do 12 stepeni.
 
Novembar celih 8 litara kiše a decembar nula do danas tako da kiše itekako treba.Takođe je poželjno da zemlja bude mokra kada je stegne mraz, ako i stegne uopšte.
 
Samo neka lije. Sneg moze zbog dece i nas koji ga volimo. Ali zimske vlage treba tako da su padavine potrebne.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Bolje neka ona pljušti u junu, julu i avgustu, a sada može i da paducka. A sneg kako hoće. Mene može da zaobiće i neka plada na planinama. Msl ja sam zimsko dete i nije mi zima problem, ali kad padne kod mene onda je samo bljuzgavica.
 
Nazad
Vrh