Vremenske prilike u 2020-oj godini

Sunčano beše, al' 'ladan vetar šibao na momente lepo samo u zavetrini 😎
 
Od sutra u naredna tri dana pojačan jugoistočni vetar. A kiše nema na vidiku u deset a možda i više dana za moj region (srem).
 
Ima li kimija da prokomentariše ove padavine za ponedeljak uveče?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Kod nas je takvih njiva kolko hoces,a svi seju,pa i ja....jbg,a kisa nema u najavi,ovo do 2-3 litre nije ni za nicanje dovoljno a za psenicu tek je velika nula.
 
Kaze Kimi na SerbiaMeteo forumu da ce sigurno biti kise,e sad koje kolicine je pravo pitanje,hoce li bar 5-6litri pasti ovde u Banatu ?,nzm dal da odradim drugu prihranu psenice...
 
Ni daleko ni blizu,videcu jos u ponedeljak,valjda ce dan ranije prognoze bolje reci koje padavine da ocekujemo...
 
Ja sam sad u nedoumici sta raditi.Dal sejati kukuruz i soju danas zbog praskanja zemljisnim herbicidom ili da pričekam jos nekih 10 dana da naidje ozbiljnija kiša.
 
Na Severu kad treba kise nema je,a kad niknu usevi nekako,onda ce biti potop i voda ce lezati po njivama....nemoze nista umereno,ili poplave ili susa jbt....
 
Da l' će biti kiše? :kisa:
Danas spremio za setvu,rotore od drljače iz kabine bukvalno ne vidim od prašine...
 
Pocinje po neka kap, okolina Uba, oblacno je sa svih strana videcemo sta ce biti...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Облачно-✓
Дува ветар као луд-✓
Киша-Х

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh