Vremenske prilike u 2020-oj godini

Uh koja kiša ovako nepamtim da je nakada bilo,imao sam utisak da će mi odneti auto,strašno nevreme za sat vremena palo 51 litra,zanimljivo je da je na kilometar ipo od nas suvo,uhvatilo samo Frušku Goru
 
Šteta .
Komšija gde je ovo ?
Deo atara prema Česteregu uhvatilo je 200jutra uz celu duž 350m ostalo je 50m gde nema štete. Od tih 200 jutara većina je pšenica, a jecmu ništa tj onaj klas što se obesio jedino je omlatio onaj zeleni što se podotavijo. Ja u tom potesu imam 4jutra pšenice i 5 jutara soje. Nadam se da će se soja oporaviti, od pšenice nema ništa, jedno - dva zrna
 
Kakva smo mi ovde vukojebina haha,beze oblaci kao djavo od krsta ....Inace nemaju prognoze blage veze uopste,izbaci mi na mobilni neko kao obavestenje o mogucim pljuskovima i nepogodama,deo Srema i Backe kao ostace suv ,a slika govori potpuno drugu pricu...ko je ovde lud ?.
 
Imam 56 godina i da tako učestalo grmi a da ne pada kiša .Tačno,vetar duva u smeru nadolazećih oblaka a kad poćne da se razvedrava onda duva u dobrom pravcu.Ne znam da li je Rusko selo dobilo šta.
 
Nazad
Vrh